Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom feldolgozni, hogy...

Nem tudom feldolgozni, hogy hogy tudnak még engem fúrkálni olyanok, akiket évek óta nem láttam?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy helyen, maximálisan jobban csináltam, mint elődeim, bírtam az iramot. Mivel ez eltartott pár évig sikerült megismernem mindenkit valamennyire. Eljöttem onnan, hogy ne este dolgozzak, meg kiborultam attól a légkörtől.

Eltelik 1-1,5 év, költöznénk ki barátommal tanyára, vettem lovat, majdhogynem tökély az életem, erre ír a testvérem hajnalok hajnalán, hogy mit hallott, hogy hát ezt nem is tudta, stb.

Ezt csak azért nem értem, mert nekem eszembe sem jutnak, annyi bajom van mint égen a csillag, emez meg, akinek a testitől a lelkiig több van, csak hogy a főnöknél bevágódjon infóval, elszarja a nevem a sárga földig.

Nem tudom megérteni. Oké, mint mindenkinek nekem is eszembe jutnak emberek, párommal ha aktuális beszélünk róluk így 4 szem közt, mondjuk hogy ez egy kibeszélés, de itt bezárul a kör. A kutya nem hallja. (Mielőtt bárkiben felmerülne, nem, a barátom nem olyan. Merem állítani, mert Őt is sokan bántják a háta mögött, volt időm kiismerni, megtört személyiség, mentes ^^) Anyukámat szidják, azt szegényt csak új életet próbál kezdeni, küszködik folyton az élettel, és ezek az emberek folyton vissza tartják, nehogy boldog legyen.

De miért van ez. Nem is azzal van baj, hogy megint megy a pletyka, hanem hogy lehetséges ilyen ellenségesség, ilyen undor valakiben? Mit ronthatam el? Úgy emlékszem mindig tisztelettel voltam, ha nem is de mutattam megbábást. Miért ilyen rosszak a körülöttünk lévők? Miért én érzem magam rosszul? Tudom ez egy apró gond, de nem tudok túl lépni az embereken... Folyton dühöng a lelkem, próbálom megérteni. Még ezt is ide írom ki hogy ne kelljen mással megbeszélnem mert szarkavaró leszek, de gáz vagyok:’D



2019. szept. 23. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ezt érti valaki? Mert én nem.
2019. szept. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A nyugtatót gyakran azok szedik, akiknek nem kellene, azok miatt, akiknek kellene."


Dr. Bubó

2019. szept. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A régi munkahelyről ármánykodnak vagy miről van szó? Hívd fel a figyelmét tesódnak, hogy ne adjon hitelt mindenféle mendemondának (azt írtad ő értesített róla), valamint megkérheted arra is, hogy többet ne értesítsen rád vonatkozó rosszindulatú pletykákat illetően. Vannak emberek, akik akkor is időnként pletykálnak valakiről, ha az illető nincs jelen az életükben, biztos valamiféle ingerszegény környezet, vagy nem tudom, mi miatt. Ha mindig mindent magadra veszel, manipulálható leszel, a környezetnek kiszolgáltatott.
2019. szept. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyire igazat szóltok. Bocsi, az érthetetlen fogalmazásomért, és köszi a jótékony válaszokat! Máris jobban érzem magam!^^
2019. szept. 23. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi. Foglalkozz a saját életeddel, és tojd le nagy ívben mit mondanak mások. És tesódnak is mondd meg, h tegye ugyanezt. Nem vagy kíváncsi rá, ki mit kinek miért mikor hogyan mondott, és ha szeret téged egy kicsit is, akkor megteszi neked azt a szívességet, hogynegkímél téged ezektől az infóktól.
2019. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!