Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ezt feldolgozni...

Hogy lehet ezt feldolgozni hogy egy szórakozóhelyen ismerkedéskor ez történt velem múlt héten?

Figyelt kérdés
Semmi rosszat nem tettem. Csak odamentem egy lànyhoz meg akartam hívni valamire meg ismerkedni szerettem volna. Erre hirtelen olyan gyorsan úgy tökön rúgott hogy csillagokat làttam, majd beszrtam. És elment gyorsan. Az emberek azt hitték csináltam vele valamit és még azok is majdnem megvertek. A haverjaim még azóta is ezen röhögnek. Mivel érdemeltem ezt ki?? Nem tudom feldolgozni hogy ilyen emberek vannak szabadlàbon. Ezt nem tudom feldolgozni ezt az esetet és nem is értem. Lehet drogos volt vagy bolond. Vagy màr sokat ivott nem tudom. És ha nem lehet majd gyerekem?? Nem hiszem el hogy vannak ilyen emberek.

2019. márc. 16. 18:45
 1/4 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vizsgálja meg. Így legalább nem fogsz aggódni azon, hogy lehet e gyereked.
2019. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt lehet az lesz. Nem szeretek orvoshoz jàrni meg szégyenlös is vagyok de muszàj lesz ràszànni magam valahogy.
2019. márc. 16. 19:00
 3/4 anonim válasza:
Részvétem. Fel lehetne jelenteni ezt az idiótát.
2020. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez a csaj gyárilag defektes volt alapból.
2020. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!