Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék utánaérdeklődni...

Hogyan tudnék utánaérdeklődni egy hajléktalan férfinek, illetve kérdezősködni róla, hogy ne nézzenek hülyének?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy férfival, nagyon megtetszett és kifejezetten intelligens volt, csodálkoztam is a helyzetén. Nagyon kívancsi lennék mért él így, már a beszélgetés elején hosszan egymás szemébe néztünk valamiért... Komoly könyvekből idézett, nagyon értelmesnek és olvasottnak tűnt. Azóta sem vertem ki a fejemből, pedig egy hónapja volt az eset és az egész beszélgetés kínos volt. Én épp a főnökömmel voltam egy vidéki kiszálláson, aki fél órája keresett és nem akartam hogy lássa kivel állok szóba... Elvileg ismerik a településen, de baromi ciki utána érdeklődni, hülyének is néztek, mivel a pasas hajléktalan ( látszik is rajta) és nincs telefonja sem valamilyen oknál fogva . Mikor megjelent a főnök kocsijával, levágta a férfi is , hogy ciki a dolog és elment. Azóta keresem, de már négy boltban hülyének néztek , hogy egy hajléktalan fazont keresek. Azt sem akarom, hogy letagadják , hogy ismerik, aztán "leadják a drótot" neki hogy egy " őrült nő" kutat utána. Hozzatenném, hogy csak a keresztnevét tudom..
2019. szept. 23. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
micsoda love sztori... Amúgy keresd ott ahol találkoztatok?
2019. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A helyi menhelyen, ingyenkonyhán, állomásokon,...

Meg a többi hajléktalannál.

2019. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És mi a célod egyébként? Munkát adsz neki? Vagy együtt csöveltek majd?
2019. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy a 2-es is írja, a menhelyek-segélyszervezetek valószínűleg tudnak róla, ott utána tudsz érdeklődni.
2019. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
#3 xdxd együtt csövelnek xdxd meghalok ez3n jot nevettem
2019. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Befogadja és megmenti, mint a filmekben.
2019. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ott ahol találkoztunk kerestem, de azóta nem volt arra. Menhely, ingyenkonyha videken? ? Várható volt hogy értelmes hozzászólás nem lesz. Arra is készültem hogy megkérdezi valamelyik okos, hogy mi a célom vele.. Először talán MEG SZERETNÉM ISMERNI!! Amihez nyilván kommunikálni kellene vele valahogy....
2019. szept. 23. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
A szövegedből leró, hogy össze akarsz jönni vele. NE TEDD. Vissza fog élni vele. Te jól magadhoz veszed, aztán kipakolja a lakásod és úgy olajra lép, hogy bottal ütheted a nyomát.
2019. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
GDPR!!!
2019. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8.as válaszoló! Miből gondolod, hogy bűnöző? Az albérletemből nem lenne mit elvinnie, a szüleimhez meg nem viszek senkit, meg miért is vinném haza. Amúgy ez is egy opció hogy bűnöző a pasas, de igy erre se jövök rá.
2019. szept. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!