Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Belekötnek a hajléktalanba?

Misoszb9 kérdése:

Belekötnek a hajléktalanba?

Figyelt kérdés

Tegnap egy baratommal mentünk bulizni Ő:17/L én:16/F. Az a lényeg, hogy leültünk buli előtt alapozni meg kajálni egy parkba, és 6-7 (14-15eves)az a tipikus suttyó beleköt egy hajléktalanba, beszélgetünk a lánnyal, de ugye elkezdtem őket sasolni és mondtam ha megütik vagy meglökik odamegyek, persze majdnem elcsattant ott valami fel is keltem, elindultam, de a csaj megfogodd es elkezdett kiabálni, hogy maradjak ki belőle, aztán szerencsére már mások odamentek és elbeszélgettek a srácokkal.

Szerintetek ez normális, mit csináltatok volna?



2016. máj. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Helyén van az igazságérzeted, remélem ilyen is maradsz
2016. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Hagytam volna, nem az en dolgom, az önbíráskodás sem jobb mint a kötekedés. Ha nem egy csöves akkor rendőrt hívok, de mivel nem szeretem a csöveseket, igy csak megyek tovább dolgomra.
2016. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
#2 Elég nagy szemét vagy a "csöves" is egy ember. Attól hogy nincs pénze meg kajája stb. Visszatérve a kérdésre én oda mentem volna szólni hogy ha nem hagyják abba hívom a rendőrséget.
2016. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs szükségem egy késre a bordáim közé, ezek a piálással kezdődő esetek meg sokszor végződnek így. Az sem kell nekem, hogy 5-10 ember 5-10 féle sztorit költsön erről a rendőrségen, és a végén még én legyek a kötözködő, akit felelősségre vonnak. A családtagjaimért állok ki és vállalok felelősséget, idegenekért nem.
2016. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
#3 leszarom, kitehet róla, hogy nincs pénze? Viszont az amilyen pofátlan a nagy többsége elég ok arra, hogy ne érdekeljen mi van velük.
2016. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy nem vagy közönyös, ha igazságtalanságot látsz, ha mást értelmetlen erőszakot elszenvedni látsz!

Azt remélem, hogy a lelkem és a bátorságom, hasonló esetben nekem is felülmúlná a félelemből eredő esetleges tétovázásom.

2016. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van nálam mondjuk egy vipera akkor odamentem volna és belevertem volna a gyerek lábába. Nem azért mert sajnálom a csövest, hanem mert ez egy ürügy hogy szétverjek egy bunkót.
2016. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván kell az ürügy, mert az ilyen 40 kilós fotelszökevényeknek is kell álmodozni arról, hogy férfiasak. Aztán tényleg odamentek emberkedni, két hét múlva meg bucira dagadt fejjel és 10 foggal ébredtek az intenzíven, két fakabát meg arról faggat titeket, hogy miért kötözködtetek másokkal.
2016. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ez szituációtól függ nem tudom milyen fizikumúak voltak, meg mennyire "alvilági" tagok, de mondjuk ha nem azok csak ezek a tipikus keménykedő tizenévesek, akkor odamentem volna aztán elhajtom őket, ha tettlegességre kerül sor akkor kiütöm a legnagyobb pofájút. Nem ijednék meg hogy 5-en vannak én vertem már meg embert, ők nem biztos. Mivel 16 vagy én nem mentem volna oda, de én 24 éves létemre nem ijedtem volna meg tőlük, hát a helyedben segítséget hívtam volna, bár sokan lesz*rják a csöveseket, de hidd el bármelyikünkből lehet homeless... :(
2016. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!