Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék utánaérdeklődni...

Hogyan tudnék utánaérdeklődni egy hajléktalan férfinek, illetve kérdezősködni róla, hogy ne nézzenek hülyének?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy férfival, nagyon megtetszett és kifejezetten intelligens volt, csodálkoztam is a helyzetén. Nagyon kívancsi lennék mért él így, már a beszélgetés elején hosszan egymás szemébe néztünk valamiért... Komoly könyvekből idézett, nagyon értelmesnek és olvasottnak tűnt. Azóta sem vertem ki a fejemből, pedig egy hónapja volt az eset és az egész beszélgetés kínos volt. Én épp a főnökömmel voltam egy vidéki kiszálláson, aki fél órája keresett és nem akartam hogy lássa kivel állok szóba... Elvileg ismerik a településen, de baromi ciki utána érdeklődni, hülyének is néztek, mivel a pasas hajléktalan ( látszik is rajta) és nincs telefonja sem valamilyen oknál fogva . Mikor megjelent a főnök kocsijával, levágta a férfi is , hogy ciki a dolog és elment. Azóta keresem, de már négy boltban hülyének néztek , hogy egy hajléktalan fazont keresek. Azt sem akarom, hogy letagadják , hogy ismerik, aztán "leadják a drótot" neki hogy egy " őrült nő" kutat utána. Hozzatenném, hogy csak a keresztnevét tudom..
2019. szept. 23. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Videki nagyobb varosokban is vannak ingyenkonyhak es szallasok. Meg ahogy elottem irtak, a tobbi csovestol is kerdezd meg bar ne menj veluk eldugott helyekre. Amugy eleg megnyero tud lenni nemelyik, ismertem olyanokat akik ossze szedtek noket (igen, hajlektalankent) aztan szerencsesebb esetben lehuztak oker penzzel de akadt hogy megloptak, persze mellette az adott nonel hedereltek.
2019. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék hogy mi lett a sztori vége?
2020. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sok mindent megtudtam, de lényeges dolgokat nem, csak amit sejterni lehetett. Azóta furán néznek rám efy két boltban, de mivel durvább nyomozásba kezdtem utána félek tud róla és ebből lehet még bonyodalom... mert ki tudja mi jár a fejében és ki ő valójában.
2020. márc. 6. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!