Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy fiatal nő, aki már két...

Egy fiatal nő, aki már két gyermekes anyuka, mindig csókolommal köszön nekem. Szóljak neki?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam? Ha iskolás lány lenne, akkor nem zavarna, de így eléggé gáznak érzem. 40 éves vagyok, nő. Szomszédom amúgy, és nem ismertem kislány korában, már 2 gyerekkel költöztek ide. Egyszer mondtam, tegeződjünk, de nem megy neki. Most jónapot-tal köszönök vissza, de nem veszi a lapot. Csókolomoz. MIt csináljak? Ötletek?
2019. szept. 26. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

attól, hogy jónapottal köszönsz vissza, azt gondolnám, hogy haragszol rám, játszod magad, még úgy se mernék közeledni...


inkább többször kellett volna kérned

2019. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ lehet, hogy 60-nak néz, és akkor már olyan fajta, hogy nem mer...
2019. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziával, vagy szervussszal köszönj, és mondd többször is, hogy tegezz nyugodtan.
2019. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Valóban fura, lehet, hogy neki ez a szava járása. Köszönj, ahol jól esik. Ő is köszön, ahogy akar. A lényeg, hogy köszönjetek :)
2019. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönj neki,hogy "Szia",vagy "Szervusz". Majd megszokja.
2019. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!