Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavar, ha valaki...

Titeket nem zavar, ha valaki tömött buszon nekiáll büdös szendvicset enni?

Figyelt kérdés

Ma majdnem kidobtam a taccsot, szép is lett volna, fogorvoshoz mentem.

Nekiállt kipakolni a felvágottat az ülésre és zsömlével zabált. Egy ilyen zsíros hajú, pattanásos, hajléktalan kinézetű gyerek. Olyan büdös volt, hogy eskü majdnem behánytam, csak 5 percre volt a megálló, megváltás volt a friss levegő. Pedig ránéutem meg minden, de nem használt.

De nem először van, hogy valami irtózatos büdös, löncsöt, vagy disznósajtot zabálnak. Heti szinten. Én alapból nem eszem a buszom, de max. kekszet, nem féldisznót. De ma mondom, majdnem berókáztam... Undorító.


2019. szept. 26. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Jó neked hogy ez életed problémája.
2019. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Az az undorító, hogy más ételét büdösnek nevezed.

Nem ennél egyszer 2 napig, utána te is örömmel ennéd meg ezeket a "büdös" ételeket.

Tanulhatna egy kis tiszteletet, fiatalember, azt hiszem!

2019. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Ennyire nem kell azért kiverni a hisztit. A tömegközlekedés sajnos ilyen.
2019. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én lettem rosszul a bűztől. Az a tiszteletlen, aki nem tartja tiszteletben az utastársait...

Oké, semmi baj vele, de ne egy tömött buszon pakolja ki az ülésre a disznósajtot...

2019. szept. 26. 21:11
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

"Nem ennél egyszer 2 napig, utána te is örömmel ennéd meg ezeket a "büdös" ételeket."


Jó azért a ló túloldalára sem kell átesni. Legyen valaki akármennyire éhes, annyi kultúra szorulhatna belé, hogy nem egy tömegközlekedési eszközön veszi elő a büdös kaját.

2019. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1-2 megállóról van szó, nem zavar. De ha pl. 2 órás vonatúton kéne szagolnom a gorgonzolát vagy a pálpusztait, kicsit idegesítene a dolog. Azzal együtt, hogy pl. a fokhagymát én is szeretem.
2019. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Azt ette ami van, akkor amikor tudta. Nyilván nem önszántából volt büdös se, ő, sem az étele és ha az embernek ilyen ételekhez kell hozzászoknia, nem feltétlenül gondol bele, hogy az mást zavarhat.
2019. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező tipikus irodai "értelmiségi", aki képtelen felfogni, hogy vannak ám fizikai munkások, akik kolbászt, szalonnát és disznósajtot esznek, és nem mindenki csak padlizsánkrémes bulgurt eszik lazaccal és light kólával.
2019. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

1. A buszokon általában tilos az étkezés.

2. Akkor sem illendő gyomorforgató szagos kajákat enni, egyen valami kekszet, vagy péksüteményt, ha nem bírja ki.

3. Éhező három napja nem evett ember ha ételhez jut, nem biztos, hogy buszra kell vele rohannia...

4. Egy büdös tahó az ilyen.

5. A legmegalázóbb pedig az, amikor leszáll, otthagyja a szagát, és akkor akik ülnek le melléd újak, néznek rád, mégis ki másra, te ülsz ott, hogy milyen büdös szájszagod van, fogat se tudsz mosni...

2019. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát néha velem is előfordul, hogy ilyen “büdös tahó” vagyok. Ha vannak olyan napok, hogy szó szerint futok magam után, és nincs időm normálisan enni, akkor néha velem is előfordul, hogy egy szelet pizzával vagy egy zacskó fornettivel szállok fel a metróra, buszra, akármire. És ilyenkor nem fogom se eldobni a kajámat, se 10 perceket várni a következő buszra. Persze én nagyon odafigyelek arra, hogy ne szemeteljek, ne morzsázzak. Amúgy kérdező, ha neked ilyen büdös a párizsi, akkor valószínű az orroddal probléma lehet.
2019. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!