Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs igénye az emberekn...

Miért nincs igénye az embereknek új baráti társaságok kialakítására?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy az emberek elvannak a régi, középiskolából maradt barátaikkal, és pl ha bekerülnek egy új közösségbe (egyetemre), ott már nem lesznek olyan nyitottak monjuk egy péntek esti iszogatásra, társasra a szaktársakkal.

2019. szept. 28. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ezt sokszor sajnálom én is :/
2019. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert akkor el kell velük menni piálgatni.
2019. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék a legjobban egy hosszútávú barátságnak, de valahogy sose jön össze. Mindenki inkább újakat keres. Szóval én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég nekik az, félnek az újtól, jobb a neten, a virtuális világban éldegélni. Bármi lehet.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így harmincasként én is ezt tapasztalom, de már késő úgy érzem... :-(
2019. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele anno egyetemen. Szimplán "furcsa" volt az új társaság és megvoltam a régiekkel. Azóta már lenne rá igény, csak most már nem tudom hogyan.
2019. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pont hogy igénylem az új társaságot és már beleuntam a gimis környezetbe. Szerencsére néha van lehetőségem kiszakadni onnan. Pedig nincs bajom senkivel, csak már nagyon vágyom új emberek megismerésére, új barátokra...
2019. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is beletörődtem most munkahelyen probálkozom :)
2019. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz sok kapcsolatot ápolni egyszerre tanulás, munka, stb mellett
2019. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan ez, hogy miért kellene igénye legyen új barátságokra, ha ott vannak a meglévőek?


Amúgy én azt látom, hogy egyénfüggő, ki mennyire tud beilleszkedni. Ha valaki nem találja meg a baráti körét, akkor ott nem feltétlenül a baráti kör lesz a hibás.

2019. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!