Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagram követés - ez bunkósá...

Instagram követés - ez bunkóság szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval nyilván ha valaki híresebb+ismeretlen személyt követ be, nem várja el, hogy visszakövesse az illető. Jogos. De ha közeli ismerőst követsz be és ő nem követ vissza (a többi ismerősödet pedig igen) az nem bunkóság kicsit..?


Egyáltalán nem érdekel hányan követnek hányan nem, hanem hogy ez így miért van?:D

mikor közben jóban vagy az adott emberrel és nem vagy "gáz" (bocsánat senkit nem akarok megbántani) tehát nem magadról pakolsz ki 5 percenként szelfiket, hanem ízlésesen rendezed az oldalt.



2019. okt. 2. 19:14
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
87%
Ha tematikus oldal akkor teljesen oké szerintem. Nem érdekli, hát nem érdekli
2019. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
privát fiókom van, így gondolom nem tudja mennyire az.
2019. okt. 2. 19:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet épp azért mert így nem tudja eldönteni? :D
2019. okt. 2. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en insta oldalam inkabb tematikus (munka miatt), nagyon sok ismerosom kovet, en viszont nem kovettem vissza a nagy reszuket. Leginkabb azert, mert nem erdekel mit esznek epp meg mi van a gyerekeikkel. Az erdeklodesi koromnek megfelelo oldalakat kovetek, foleg muveszeket. Ezert ne erzem bunkonak magamat.

Csinaltam ugyan egy szemelyesebb profilt is, de azzal nem foglalkozom, es szerintem az uncsi dolgokat azzal sem kovetnem be csak illembol.

2019. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is nagyrészt művészeket követek, az oldalam egy részét is saját alkotások teszik ki. szóval ebben lehet van valami.
2019. okt. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!