Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság ha nem osztom meg a...

Bunkóság ha nem osztom meg a netemet az osztaly társaimnak?

Figyelt kérdés

Van 12 Giga netem ami elő fizetéses havi 6 ezer forint(néha megmarad pár giga belőle)

pár haveromnak néha meg osztom de az osztalyba többen le köcsögöztek, hogy nekem mindig van netem de nem osztom meg. Tényleg köcsög vagyok emiatt? 🤔🤨


2019. máj. 12. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy az, csak a mentalitás ilyen. Ha egy kicsit adsz, akkor miért nem adsz többet, ha valakinek adsz akkor miért nem adsz mindenkinek, ha az ujjadat nyújtod, a kezedet is megragadják.

Ha megmarad a hónapból egy olyan keret amit már eleve kifizettél, jófej dolog másoknak odaadni. Én megosztanám mindenkivel, aztán ha elfogy és lekorlátozzák akkor széttenném a kezem sajnálkozva, hogy ennyi volt. Aztán ha akarnak még netet, dobja össze mindenki a pénzt és sokkal gazdaságosabban kijön a havidíja is. Más kérdés, hogy egy iskolában miért ennyire fontos, hogy mindenki állandóan a neten lógjon.

2019. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se osztanám meg ha más nem fizeti helyettem, max ha korlátlan lenne, vagy ha tényleg nagyon nagyon szüksége van rá valakinek. Ez olyan, hogy ha valaki hoz egy csomag chipset nem köteles körbeosztogatni, nem?
2019. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy óradíj van. 200 Ft/óra és mindig megváltoztatod a jelszót.
2019. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, nekem korlátlan van és csak nagyon ritkán osztom meg, mert egy idő múlva beleszoknak és eszre sem veszik hogy kihasználnak és még csak egy köszönődőt sem mondanának. Amikor megosztom, akkor sem akárkinek, csak annak aki ténylegesen barátom és nem csak akkor jön oda -beszélgetni, mikor net kell.
2019. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köcsögség az, hogy az osztálytársaid nem szállnak be a mobilneted számlájába? Neked nincs ingyen, miért kéne megosztanod minden jöttmenttel?
2019. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az,ha nem fizetnek érte és nem vagytok öri barik, akkor teljesen normális hogy nem akarod megosztani velük ők a bunkók hogy kérik vegyenek maguknak
2019. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Naja nekem is az a bajom, hogy sokáig osztottam de csak kihasználnak annyit se mondanak, hogy kösz b@meg csak oda kiabáll, hogy osszál már amikor meg azt mondom nem akkor " de köcsög vagy egy csomó van neked" Meghogy a haveromnak miért osztom meg.
2019. máj. 12. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Még annyit, hogy ha ilyet toltak volna nekem az osztály társaim, biztos nem netet osztogatnék nekik, és még bűntudatom se lenne miattuk...
2019. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!