Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon sok jóból kimarad az...

Nagyon sok jóból kimarad az ember ha nem jár bulizni/társaságba?

Figyelt kérdés

Mivel nincsenek barátaim így nincs kivel mennem. Meg nagyon nincs is hozzá sok kedvem. De egy kicsit rossz abba belegondolni hogy ez nekem kimarad, mert azért biztos jó dolog.

Eléggé magányos vagyok, mert nincs barátnőm, meg barátaim sem akikkel találkozhatnék szabadidődben.


Igazából csak dolgozom, a szabadidőmben meg egyedül vagyok szinte mindig, ami elég rossz.

De tényleg olyan fura belegondolni abba hogy most pl mások buliznak én meg most fogok aludni mert reggel megyek dolgozni, ma este 8 ra értem haza a munkából, tehát szinte csak aludni jöttem haza...

22f


2019. okt. 4. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi, nem maradsz ki semmiből. Főleg ha nem is vagy az a nagy bulizós.
2019. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy sok mindenből kikaradsz, ha nincsenek társas kapcsolataid...

Nem kocsmatúrákra, és az örökös piálásra gondolok, hanem arra, hogy az élet jelentős része (talán a legfontosabb) hogy egy közösség része legyél, legyenek barátaid, és kommunikálj. Még akkor is, ha nem mindig látod a barátaidat, vagy ha csak annyit jelent az együtt lógás, hogy megnéztek egy filmet.


Jó dolog, hogy ambíciózus vagy, és szereted a munkádat, de ez általában nem szokott elég lenni a boldogsághoz.

A jó hír viszont az, hogy barátokat szerezni sosem késő.

2019. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Hát hallod hasonló korú voltam és ugyan ilyen helyzetben voltam mint te. 23 éves voltam akkor lett vége egy sok éves kapcsolatomnak, volt 3-4 haverom de kb 1 volt akivel tudtam találkozni vele is max kocsmában iszogatva beszélgetve. Meg esetleg munkatársak. Az egész úgy kezdődött megismertem egy lányt le is beszéltünk egy közös koncertet, de pár héttel később lemondta de nekem már 2 jegyem volt, na mondom rohadj meg, fogtam picit beittam (bátároságképp) aztán uccu neki elmentem egyedül rohadt jó volt ismertem is meg embereket. Alapból félénk visszahúzódó voltam, rossz dolog a pia de ha most tud kicsit turbózni és feloldódsz akkor azzal nincs gond.


Azóta többször is voltam hogy egyedül mentem el koncertre bulira, rettentő sok embert ismertem meg. Azóta rengeteg barátot is szereztem. Az a durva olyan is volt hogy a kedvenc énekesem is észrevette hogy egyedül nyomulok és később mikor csomó barátom lett és velük voltam mondta hogy tökre örül hogy sikerült beilleszkednem. Sőt mivel bulisabb lettem munkatársammal is elkezdtem járni az ő baráti társasága révén még nagyobb baráti társaságokba keveredtem és azóta százszor jobb.

2019. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!