Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan oldhato meg az a fajta...

Hogyan oldhato meg az a fajta kommunikacio amikor a masik mindig bocsanatot kér? Ami önmagaban azt feltézelezi mintha megbantott volna? Idegesitö

Figyelt kérdés

Vannak sracok akik mindig bocsànatot kernek es idegesit de nagyon.


Azt feltételezi az ilyen helyzet mintha en lennék nyomulos vagy barmi.


Olyan kerdesre pl szia itt vagy most?(neten)

Erre orak mulva ir, ami nalam is megesik mert mondjuk epp dolgom van vagy barmi, hogy bocsanat ezt meg azt csinalt.

Miert nem lehet egyszerüen azt irni most tudok lenni akartal vmit kerdezni esetleg? Vagy hasonlo. En nem az vagyok aki miatta esetleg aludni sem tud ha nem ir vissza. Miert hiszik ezt? Bekepzeltek?


Vagy

Chatelgetünk. Es ahelyett hogy szimplan elbucsuznanak, most mentem alszom ok joejt, ehelyett "bocsànat megyek aludni".

Mintha engem parlagra tenne.


Megalàzo nekem.


Es nem idegesitene de màr a huszadik harmincadik ilyen annyira az agyamra megy hogy lehet ignoralom is az illetöt mert akkor az eletben sem jönnénk ki szerintem(netes tarskeresö)


Irom hogy mi a francert kernek bocsanatot a neten mindenki akkor van amikor tud, nem fogom lekaparni a falat ha nincs online.


Ahhoz kepest hogy udvariassagnak akarjàk feltüntetni, nekem ez rém bunko mintha azt feltételezné rolam, hogy miatta sirok es en lennék a kétlàbon jàro szanalom hogy uristen nem ir azonnal vissza.


Most is visszakerdeztem mégis ugyan miert haragudnèk???erre nem mondja meg hogy minek kert bocsanatot nem valaszol csak annyit okes akkor ha nem haragszol.

Most kerdezzem meg megint hogy mégis mit hisz rolam? Hogy a parnaba sirok ha nem ir vissza?


2019. okt. 6. 09:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Vagy ugy bok pl.

Elmegy a nö kirandulni magassarkuban.

Erre a lekezelö reakcio. Ne haragudj tenyleg, jo a cipöd.hol vetted?


Meg egyeb mas szofordulatok ugye. Es udvariasan persze

2019. okt. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!