Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha elköltözök és onnantól...

Ha elköltözök és onnantól kezdve semmilyen életjelet nem adok magamról, a szüleim megkerestethetnek a rendőrséggel?

Figyelt kérdés
Ha előtte hagyok nekik valami üzenetet, amiben leírom, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi és nem akarom, hogy bármilyen formában is jelen legyenek az életemben, attól még megkerestethetnek? (Nagykorú vagyok egyébként)
2019. okt. 6. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Jó kérdés,lehet hogy be tudják kamuzni a rendőröknek hogy el tüntél.
2019. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek...Ráadásul simán kinézem belőlük, hogy pár nappal később random bekapcsolnám a tévét és a Fókuszban nyilatkoznának rólam, hogy eltűntem és nem is értik, miért tettem ezt velük xD
2019. okt. 6. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt bejelenthetik, hogy eltűntél, akkor a rendőrség megkeres. Ha megtalálnak a rendőrség jelezni fogja, hogy megtaláltak, de azt nem mondhatják el, hogy hol vagy, mivel nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2019. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2019. okt. 6. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A szüleid helyében elhallgatnám az üzenetet és kerestetnélek. Volt rá példa az ismeretségi körömben.
2019. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Az úgy hatóság félrevezetése a szülők részéről.
2019. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a bátorságot, állj oda eléjük és mondd meg nekik, hogy szeretnél önállósodni. Nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy elkezdesz "számháborúzni" velük, ennél többet érdemel mindenféleképpen az, aki gondodat viselte felnőtt korodig. (Most ne firtassuk, hogy ezt jól, rosszul, sehogy sem tették, - a lényeg, hogy nem adtak árvaházba!) Akár hová is "szívódsz fel", amikor a szülőtartás intézményét érvényesítik a későbbiekben veled szemben, akkor meg fognak találni, - az internet és a "nagy testvér" árnyékában manapság már nem mutatvány megtalálni senkit, ha azt nagyon akarja egy hatóság. Utóbbira eléggé sok az esély, mert a nyugdíjazás rendszere szét van bombázva, a tartalékokat felélték az egymást hatalom gyakorlásában váltók - és hidegen hagyja őket, hogy miként oldod meg a szülőtartást, a lényeg, hogy hoztak erről törvényt és mossák kezeiket. Sajnálom, hogy nem működik családként a közösség, amely közvetlenül körbe vesz, - normál esetben egy ilyen szűk közösség tagjai nem bujkálnak egymás elöl, hanem segítik egymást erejükhöz mérten!
2019. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!