Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tartotok kinézetre a...

Ti mit tartotok kinézetre a leggázabbnak egy férfin?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a répanacira, az összefogott szemetes zsák csücske hajra, 3 számmal kisebb póló hordó hasra stb.
2019. okt. 8. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
A stílus és kinézet mindegy, de az ápolatlanság, igénytelenség gáz. A zsíros haj kiábrándító, úgy, mint ahogy az is, ha az illető lyukas, vagy koszos ruhákban jár.
2019. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
A sztreccsnaci
2019. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Az ápolatlanságot már leírták sokan, egyetértek. Kinézetet kérdezel, így a kedvencem még mindig a szandál zoknival, térdnadrággal kombó. Még jó, hogy vége a nyárnak. Egyébként a pestiek többsége nagyon igénytelenül mászkál a városban. Hihetetlen, mennyien vannak. (Elnézést a normálisan öltözködőktől.) Én győri vagyok, itt is járkálnak így, de jóval kevesebben. (Nna, gondolom, kapok ezért a fejemre.) Amikor Budapesten járok, nekem nagyon szembetűnő.

Ami még az ápolatlansághoz tartozik nekem, az az iszonyú izzadtságszag, büdös ruházat. Láttam én már divatosan öltöző embereket, csak ne kerülj pl. buszon, üzletben egy pénztárnál se elé, se mögé. Katasztrófa.

2019. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Most már értem , miért van itt ennyi magányos fiú/férfi .

Elolvasva az összes választ , 10/9 férfi mehet a kukába : (

2019. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%

Igen, az se jó ha igénytelen, az se ha igényes. Fõleg a magyaroknál az van, ha egy férfi vékony, és ninvmcs kigyúrva = MELEG! Van egy olyan pólóm ami kicsit feszül rám, azt csak itthon hordhatom, mert fintorognak râm az emberek az utcán csajokkal az élen. Mint ahogy 10-es leírta.

De ha valakinek mondjuk súlyfeleslege van akkor az a baj, az ki se mozduljon otthonról...

2019. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha szoláriumozik.
2019. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

- alkathoz, mérethez nem passzoló cuccok (pl. a te felsorolásodból a túl kicsi póló, ami alól kificcan a háj, vagy fordítva, amikor még 3x elférne az úriember a pólóban)

- túraszandál zoknival

- zizegős színes dzseki utcára

- Ed Hardy-jellegű csicsás-csillogós diszkós szerelések

- fültágító

2022. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!