Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most komolyan kinézetre kell...

Most komolyan kinézetre kell ítélni? Attól, hogy valaki rocker, már nem lehet kedves?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek az ilyen vastag aranyláncok swag felirattal, nem járok plázacicás ruhákba, nem visongok minden szünetben az aulában minden második fiútól, és nem büszkélkedek azzal, hogy "na, ez a srác is megvolt". Rockot hallgatok kiskorom óta, az öltözködésemnek is van némi "rockeres beütése", főleg a bandás pólóim miatt. Az osztályomban a fent leírt lányokból jó pár van, akik nem is akarnak megismerni. Év elején rám mondták, hogy "különc vagyok", és azóta nem is engedtek belőle. Ők kibeszélik a másikat a hátuk mögött, áskálódnak ellenük, de szemtől szembe jópofiznak egymásnak. Én a légynek se tudnék ártani, környezet- és állatvédő vagyok, szeretek segíteni (amennyiben hagyják), évek óta járok közmunkázni árvaházba, szemetet szedni, stb. Szerintük viszont én vagyok a rossz. Mert más a stílusom, mint az övéké? Az osztályból nincs is sok barátom (az egyik legjobb barátnőm mondjuk innen van), inkább a felsőbb évesekkel barátkozom. Csak én kerültem ilyen társaságba vagy ez... átlagos? 15/L

2014. máj. 25. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Te különcködsz, így ezzel vállalod a következményeit. Nekem sem jön be ez a stílus, sem az általad emlegetett swag meg deszkás meg rapper, semelyik. Akik ilyen feket ruhákba, meg acélbetkósban járnak, egyszerűen nem jönnek be, ha lány akkor meg főleg. Fiú osztálytársaim vannak hasonlók, ott még elmegy. De egy lányon ilyen gönc, az kiábrándító. És szeretem a rockot IS, a tuctucot, az elektronikusat, némely rappet, tehát szinte mindent, de hogy zenei ízlés alapján öltözködjek. :D Nem. 20/F
2014. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

"évek óta járok közmunkázni árvaházba,"

15 évesen. Az igen...

2014. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem spec. bejönnek a rocker csajok ;)
2014. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Alaque ***** válasza:
34%
Első válaszolóval kell egyetértenem. Aki különcködik, az vállalja szépen a következményeit! Egyébként pedig attól, hogy "rockos beütése" van a megjelenésednek, még lehet csinosan és nőiesen öltözködni. Először is a rockerpólókat, rockerpulcsikat felejtsd el, szörnyű ízléstelenül mutatnak egy lányon! Arról nem is beszélve, hogy a sok zenekar kiadja a pólóit girlie változatban is.
2014. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Te is tele vagy előítélettel...

Miből gondolod, hogy egy plázacica nem lehet kedves és aranyos?

Nem a öltözködéseddel van a gond, hanem a stílusoddal, ha az emberek nem akarnak elfogadni.

Én nem értem miért kell különböző stílusokat követni és majmolni, mint pl a rockerség. Fel lehet venni egy egyszerű nadrágot, egy egy egyszerű pólóval és csók a családnak....

2014. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Aki csak akkor áll veled szóba, ha nőiesebb pólókat hordasz, akkor az annyit is ér. Ha emiatt sütik rád, hogy különc vagy, nem a viselkedésed miatt, akkor tényleg a kinézet alapján ítélnek.

Írod, hogy vannak barátaid. Akkor olyan sz@rarc mégsem lehetsz, aki képtelen a társasági életre.

2014. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Igen, sajnos ez az átlagos felfogás. Az értelmes, tisztességes, rendes embereket mindig kiközösíti az átlagos többség. (az átlagos ma már nem hiszem hogy valami jót jelentene) Az ilyenekbe nem szorult megértés és elfogadás, csak az a jó amit ők elképzelnek semmi más. Túl nagy az egójuk ami lenyomja az IQ-t. Ezek az emberek a kereskedelmi tv-k szennyműsorain szocializálódtak, szóval mit is várunk tőlük ?! Hát ez a mai valóság...


26/f

2014. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit benned is van előítélet. Én repper vagyok kiskorom óta és nem követem ezt az új swag stílust, de ha követném is ugyanolyan lennék, mint amilyen vagyok, tehát nem ettől lesz valaki rossz. Általában mindig rocker baráti köröm volt és semmi bajom velük és maga a zenével sem. Meghallgatok mindent, ami jó. Bár én iskolában nem tapasztaltam olyat, hogy kiközösítettek volna bárkit is a stílusa miatt, de akik előítélkeznek azokat figyelmen kívül kell hagyni, de ha már feltűnően és idegesítően teszik, akkor nem szabad hagyni magad, de amíg csak makognak, addig sz*rd le őket. Engem gyakran összekevernek az ilyen swag gyerekekkel, mert fullcap-et hordok, de a rap és a swag között is van különbség. Ez kb olyan, mint mikor az emo volt divatba és a rockereket is le emozták, mert sötét cuccokba jártak:D Valószínű, hogy rossz osztályt fogtál ki, akik ilyen befásultak, de nem a stílusuk miatt ilyenek, hanem alapból ilyen a személyiségük. Mindegyik stílusba vannak jók és rosszak, de ez relatív, hogy kinek mi a jó és rossz.
2014. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Kedves utolsó, mindenkinek szíve joga eldönteni, mit képes elviselni a gyomruk, nem értem mi a problémád ezzel. Ha az embernek nem jön be valaki, ennyi.


Kérdező:

Te is, én is, a többiek is külső alapján ítélnek. Tuti, hogy nem mennél oda egy csöveshez, hogy leszel-e a barátom, vagy meghívhatlak valamivellel, pedig lehet, hogy ugyan olyan kedves, és melegszívű mint az a srác, aki normálisan, szépen van felöltözve, de csak azért, mert jutott neki munka. Te vállaltad ezt a stílust, viseld következményeit is.


Ja, és: Én szeretem, a különleges lányokat, de az, hogy valaki kívülről furán néz ki, az számomra nem különleges, csak egy divatmajmoló.


Jó éjt!

2014. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Fene, amikor még írtam, nem te voltál az előző! A #7-nek ment.
2014. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!