Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Merre rejtőzködnek manapság a...

Merre rejtőzködnek manapság a goth-ok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találkozom velük, én személy szerint elég új vagyok ebben, nem is tervezek teljesen goth lenni. De ki tudja..

Viszont beugrott hogy sehol nem látok manapság Magyarországon VALÓDI goth emberkéket...

Elszomorító :((



2019. okt. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Nez utánna a gót történelmének mielőtt olyanokat irsz hogy elszomoritó?

Kérdem én, valoban az?

A "valodi" gótoknak valami pszihés betegsége van illetve hajlamosak az önpusztitásra és sok esetben öngyilkosságra is.

Attól hogy szereted az efajta zenét és a ruházatod oké, de ha szerinted elszomoritó hogy valakinek nincs mentális betegsége és hogy nem öli meg magát akk te igazán beteg vagy.

Ajánlom hogy válogasd meg a szavaidat.

2019. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Big tiddy goth gf
2019. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

A régiek kinőtték ezt a hóbortot, mert rájöttek, hogy a kutya nem foglalkozik velük, és csak 1 életük van, azt meg sokkal logikusabb boldogan leélni, szóval azóta családjuk van, mennek a gyerekér az oviba, hétvégén a teszkóba a vitarával stb stb.

A következő generáció sérült lelkű, valami emusnak hívta magát. De már ők is kinőtték.

Szóval ideje lenne megint kitalálni valami nevet, ami alatt el lehet bohóckodni.

2019. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
59%

Én goth vagyok. Sajnos én sem igazán találkoztam még gothokkal.

Évente szokott lenni Országos Gothic Találkozó, ott találkozhatsz ilyen emberekkel, vagy esetleg más ilyen eseményeken.

2019. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Én inkább csak lélekben vagyok goth-fél goth, külsőségekben nem mutatom ki, mert elég introvertált terméesztű vagyok, aki kerüli a feltűnősködést.
2019. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom.

Én az vagyok, de hozzám hasonló tradícionális irányzatot kedvelőt nem is ismerek, mindent elleptek a magukat goth-nak valló metalosok.

2019. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A moly.hu-n többet is ismerek, szerintem érdemes ott próbálkozni az ismerkedéssel. Van köztük olyan is, akiről tudom, hogy járogat a Goth Fesztiválra, szóval ő bővebb támpontokat is adhat, hogy merre keresgélj.
2019. okt. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!