Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-25 év körüliek, nektek...

20-25 év körüliek, nektek hogy néz ki a társasági életetek?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akik élnek társasági életet, tehát kimozdulnak a négy fal közül, szóval a "sehogyan" féle válaszokat mellőzzétek légyszíves.
2019. okt. 11. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok válaszolni sajnos, idősebb vagyok. ;)
2019. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Aberdeen-ben vagyok egyetemista, itt van két jelentősebb baráti köröm; az egyik csak lányok, a másik vegyes. Velük szoktam eljárni, igazából sátrazástól kezdve moziig minden szóba jöhet, tényleg csak azon múlik, hogy milyen klassz programot találunk éppen.


Magyarországon két baráti társaságom volt, az egyik 6 fős, a másik 8 fős. Itthon még, igazából most is, tagja voltam egy role-play közösségnek.


Sajnos a magyar barátaimmal ritkábban tudok találkozni, nagyjából két-három havonta tudunk összejönni, de napi szinten beszélünk.


Öt külföldi (két amerikai, egy orosz, egy ausztrál és egy olasz) levelezőtársam van, akikkel havonta legalább egyszer írunk egymásnak, és általában évente egyszer találkozunk.


21/L

2019. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

23 vagyok, és tele vagyok 30-as barátokkal. A párom is 34 éves. A legjobb fiú barátom 31 éves. Vegyes a társaság, fiuk is lányok is vannak, huszonévesek, és harmincasok. Nincs tizenéves barátunk, rajtunk "túlnőttünk". :)


Tanulok, dolgozom, sokat bulizom, minden héten van baráti összejövetel valamelyik lakásban (gyakran nalunk). Illetve most készülök januártól albérletbe költözni a barátommal, akivel közel 4 éve leszünk együtt.


Vagányak vagyunk, rosszak is vagyunk kicsit még jók is, habzsoljuk az életet,elég hedonista társaságot képzelj magad elé. Ilyenek vagyunk.

2019. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőimmel gyakran megyünk színházba vagy hangversenyek 5-6 fős csapatba.
2019. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy haverom,néha haza szokott jönni mivel egyetemre jár és elég messzire,vele szoktam el menni ide-oda,sógorom baráti körével pedig az paintballozni szoktam menni,sajnos kb ennyi.

21F

2019. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, a legjobb barátnőim (4)megmaradtak a gimiből, annak ellenére, hogy az ország masik felében tanulok. Persze szoktam velünk találkozni, programozni, utazni, bulizni.

Az egyetemen kolis vagyok és szeretek társasági életet is élni, ezért nagyon sok haverom van. Több barátom is van, ők azok az évfolyamtársaim, akik szintén kolisak😃

Mindenki a korosztályomból👌🏻

2019. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!