Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszokott alkoholisták,...

Leszokott alkoholisták, mennyit változott az életetek, mióta abbahagytátok az ivást és hogy tudtátok leépíteni a régi társaságot, akikkel meg kellett szakítani a kapcsoaltot hogy tiszták maradjatok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Eltűntem egy időre a netről, számot változtattam, persze aki akar úgyis megtalál, így azokat két rövid mondatban leráztam "Nem iszok már. Kérlek ne keress." Ezeket az embereket nyugodtan lepattinthatod így, nem fognak sokáig lelkizni rajta. Ezek nem barátságok csak érdekből voltatok ott egymásnak. Pénzért meg piáért, vagy hogy ne egyedül igyon mert neki úgy jobb. Hidd el 2 hét alatt talál erre a célra mást. Utána már nyugi eszébe sem lesz tovább keresni, eltűnnek maguktól.

Én féltem attól hogy unalmas életem lesz, és hogy azért leszek kiközösítve mert nem iszok, meg robotolhatok egész életemben a melóban. Elején így is éreztem, majd rájöttem hogy végtelen lehetőség van arra hogy pia nélkül jól érezzem magam. Csinálhatok minden nap mást és nincs az a kényszer hogy innom kell különben megőrülök. Idő kell hozzá hogy ez rendeződjön. Az sem pár nap volt hogy idáig jutottunk.

2017. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1: Azt hogy tudod megállni, hogy amikor lemész bavásárolni a boltba, akkor az italos részlegnél ne kapjon el a kísértés?
2017. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem alkoholra hogy boldog életem legyen. Így nincs kísértès.
2017. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!