Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írjâtok le milyen lenne egy...

Írjâtok le milyen lenne egy nagyszerū élet számotokra, a mostani életetek legkirályabb verziója?

Figyelt kérdés

Szóval adott az élet amit éltek. Reális alapokra helyeze milyen lenne az életetek ha a mostaniból ki tudnátok hozni a maximumot.


mi szerezne nektek örömet?



#álom #élet #társasági élet #nagyszerū élet
2019. jún. 11. 03:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a dolgok egy része nagyjából egybefügg: Suli -> Jó munka -> Jó fizetés és több szabadidő.

Ezek alapján:

- Jobb lakhatás.

- Több idő a sportra és egészségmegőrzésre. Jobb kaják.

- Több idő a szórakozásra, filmezésre.

- A blogom befuttatni, írni.

Ezeken jelenleg is dolgozom, szóval remélem, hogy megalkotom a király életem :)

2019. jún. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha anyukám még mindig élne és nem halt volna meg két év és négy hónapja 56 évesen. 12 évig küzdött a daganattal.

A jelenlegi életemmel 100%-ban elégedett vagyok, ha a fent leirtat nem vesszük figyelembe.

2019. jún. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldódnának egészségügyi problémáim, melyek gátolnak abban, hogy teljes életet élhessek. Boldog, szeretetteljes párkapcsolat, melyben kölcsönösen szeretjük, tiszteljük és elfogadjuk egymást. Nagyjából ennyi.
2019. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha visszahozhatnám a 20 évvel ezelőtti életszínvonalamat.


Akkor volt egy jól menő családi vállalkozásunk. Apámmal és tesómmal csináltuk. Nem voltunk milliárdosok, de lényegesen jobban éltünk. Akkortájt lett párkapcsolatom is, akkor még őszintén hittem benne és örültem.

Volt egy ugyan használtan vett, de szép és fiatal Porschém, ami iránt nagyon nagy rajongással viseltettem mindigis.


Aztán azóta se cég, se csaj, se Porsche.


Szingli 40es pasi vagyok, eltartom magamat úgy aránylag egész elviselhetően, de egy kapcsolat és akár csak egy régebbi, használt Poroló (pl Boxster 3milláért) már nagyban megnövelné az életminőségem hangulatát.


A megélhetésnek amúgy nem rossz, amit ma csinálok, csak mehetne jobban is kicsit.

2019. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Vennék egy repjegyet Costa Ricára és veretném egy pálmakunyhóban a tengerparton.

[link]

2019. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne annyi pénzem, hogy a szabadidőmet minőségibb programokkal is el tudjam tölteni: meg tudjam fizetni a rendszeres színházat, mozit, el tudjak utazni minden évben. nem kell külföldre, örülnék belföldi utazásnak is, de sajnos jelenleg a megélhetés, a rezsi minden pénzem elviszi a hónap végén, és az itthon ücsörgésen és olvasgatáson, néha haverok áthívásán kívül másra nem nagyon telik. Minden más szerencsére okés, és nem változtatnék rajta, de ez a dolog néha elég monoton és unalmas lesz.
2019. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meló felejtve, mindig ott lennék, ahol jó idő van és ha olyan kedvem van repcsivel pikk-pakk otthon vagyok. Télen mondjuk dél-spanyol, nyáron skandinávia, tavasz-ősz itthon.
2019. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Szerintem a maximumot hozom ki az életemből.

Gyönyörű szerető barátnő

Remek barátok

Hobbik dögivel

Jó állás

Saját lakás

Járok edzeni is(bár nem ártana többet)

Júliust végig fogjuk nyaralni vagy 3 alkalommal asszonnyal kettesben 2x, haverokkal közösen 1x

2019. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy időkapú, ahol 5000 forintból egy hónapra elegendő bevásárlást rendezni lehet, boldogság lenne coca colát venni 150 forintért, és multit 250 forintért. Érdekes, hogy a technológia olcsóbbra vált pl telefon régen nagyon drága volt, az ilyen haszontalan dolgok cigi, chipsz, cola meg emelkedik az ára.
2019. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincsenek extra vágyaim. Férj, két-három gyerek, saját tervezésű ház egy hatalmas telken rengeteg növénnyel és jónéhány állatkával, plusz elég pénz ahhoz, hogy ne kelljen robotolni.
2019. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!