Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem érzi gáznak magát?

Nem érzi gáznak magát?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki a mi baráti társaságunkkal szokott bulizni. Mi 17-18-19 évesek vagyunk (többnyire osztálytársak is), ő viszont már 25 éves. Jelenleg munkanélküli és folyton velünk lóg, minden hétvégén. Kezd baromi idegesítő lenni, hogy folyton hullára issza magát és nagyon kellemetlenül viselkedik. Totál lejáratja magát és minket is a szórakozóhelyeken. Viszont nem nagyon tudjuk mondani neki, hogy ne velünk kellemetlenkedjen, mert nem akarjuk megsérteni.


Szerintetek hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?


2019. okt. 17. 12:26
 1/5 anonim válasza:
52%

Menjetek máshová szórakozni és ne szóljatok neki. Ennyi.

Elég baj, ha ő nem érzi gáznak hogy 25 éves munkanélküliként diákokkal iszik együtt.

2019. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én őszinte lennék vele, különben nem veszi a lepattintós célzást.

Alapból bunkóság csak úgy nem szólni neki, de mindegy. Meg kell neki mondani, hogy nem szeretnénk már vele lógni, mert ostobán viselkedik, amikor iszik. Ciki, nem ciki így közölni, ez van, ő sincs tekintettel arra, hogy ti hogyan érzitek magatokat mellette.

Nekem is volt egy ilyen haverom, akivel nem tudtam úgy találkozni, hogy ne igya le magát aztán összehugyozott mindent, meg ordibált. Az utolsó csepp a pohárban után megmondtam neki, hogy nem szeretnék találkozni vele többet. Azóta még próbálkozott, akkor már ignoráltam.

2019. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2-es azért kaphatott volna egy második esélyt, mindenki megerdemelne.
2019. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: az utolsó csepp a pohárban arra következtet, hogy már sok esélyt kapott.
2019. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2, +1, itt tényleg az egyenes kommuniáció lesz a megoldás, akármennyire is megsértődik.


3-as fejezzünk már be ezt a második esély baromságot, baromira nem jár az senkinek semmiért, az egyén döntése hogy mennyi esélyt akar adni. Ha csak egyet, az is teljesen rendben van.

2019. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!