Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőm miért van kiakadva...

Barátnőm miért van kiakadva ha néha egész nap nem hívom fel? Hát ha nincs mondanivalóm neki minek tépjem a számat a semmire?

Figyelt kérdés
Most persze lehetne erőltetett jópofizásokat előadni meg csakazértis dumálni a semmiről de ha egyszer semmi mondanivalóm akkor miről és minek beszéljek?
2019. okt. 20. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert ha egész nap nem hívod fel, akkor nem érdekel az sem, hogy vele mi van és neki mi lenne a mondandója.
2019. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

MI lenne vele. Elrabolták az ufók. Mi lenne vele. Semmi.


És mondasz valamit hogy engem se érdekel az ő mondanivalója mert vele épp annyi történik mint velem-a nagy semmi. Iskola aztán néha meló ha van és slussz. Na most erről beszélni a semmit ragozni lehet de minek.

2019. okt. 20. 19:17
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Minek vagytok együtt?
2019. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
#1 Ha neki van mondanivalója, akkor hívja fel ő...
2019. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
jéézusom xdd Az én exem is ilyen volt napi 3 órákat kellett vele telefonálni mert ha nem akkor vérig sértődött. És ha nem hívtam fel akkor azzal fenyegetőzött hogy akkor más palikkal fog telefonálni merthogy akkor őket majd érdekli mi van vele. Ráhagytam, elkezdett másokkal telefonálni meg találkozgatni én meg ott hagytam. Ha még egy fél órára akart volna felhívni akkor azt mondtam volna hogy oké. na de napi 3-4 óra hosszákat telefonálni az azért már brutális és semmi értelme.
2019. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

" Ha neki van mondanivalója, akkor hívja fel ő...„



Na ez meg a másik agyf***sz hogy én hívjam fel naná mert azt én fizetem, de ő hát azt már annyira nem, naná mert azt ő fizetné. Az már úgy nem jó. Pofázni a más számlájára na az az igazi.

Nem viszel el egy buliba? Ja és persze taxit drinket mindent én álljak neki meg elég ha pucsít mert ő lány ugye neki más dolga sincs. Ha ő fizetne, akkor mérget vehetsz rá a 4 fal közt ülne mindig. Más bukszájával hercegnősködni na az kell.

2019. okt. 20. 19:27
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
ööö ez a csaj biztos, hogy a barátnőd... ? o.O csak úgy süt a szerelem a soraidból......
2019. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
HA nem hívod fel és messengeren sem írsz és SMS-t sem írsz, és semmilyen módon nem lépsz vele kapcsolatba, akkor nyilván közömbös számodra, így jobb, ha mielőbb szakítasz vele, mert nem hiányzik neked, nem vagy rá kiváncsi, és úgy egyáltalán sem érdekel, szóval beszéljétek meg, hogy vége! Ez nem egy kapcsolat ugyanis ez egy semmi.
2019. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

"meg a másik agyf***sz hogy én hívjam fel naná mert azt én fizetem, de ő hát azt már annyira nem, naná mert azt ő fizetné. Az már úgy nem jó. Pofázni a más számlájára na az az igazi."


A pillanat,amikor rájössz,hogy a párkapcsolat pénzkiadással jár:D

És hát valahogy mindig te negatívan jössz ki a kapcsolatban.

2019. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
A napi 3 óra valóban túlzásnak tűnik. De manapság, mikor ott a viber, messenger,millió ingyenes lehetőség dumálni, akkor gyenge szöveg ezt a pénzre fogni. A barátnőd pedig kissé " old school", hogy ő nem akar hívni. Viszont szerintem neked az is megterhelő lenne,mert egyszerűen nem érdekel a csaj.
2019. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!