Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy egy...

Hogyan érjem el, hogy egy magabiztos emberből, egy bizonyos idő múlva egy földön fetrengő roncs legyen? Miket kell tennem?

Figyelt kérdés
Meg szeretném törni az egyik osztálytársamat, mert egyfolytában azt hiszi ő a király. azt szeretném, hogy féljen egy kicsit. Mi az, amitől megtörhetném?

2019. okt. 20. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Irigy vagy rá, vagy ártott neked valamit? Téged jobban fognak kedvelni ha ő egy roncs lesz?
2019. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bántott, sokat.. és ha megtörném, akkor rájönne, hogy erősebb vagyok (lelkileg is)
2019. okt. 20. 19:14
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha erősebb lennél lelkileg, akkor nem született volna meg ez a kérdés.
2019. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Semmilyen tekintetben nem vagy nála erősebb, ha ilyen kicsinyes butaságokon gondolkozol.


Az ilyesmi bosszú a gyengék mentsvára. Lépj tovább.

2019. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Menjél be az iskolapszichológushoz, mert az az út, amire te rá akarsz lépni, járhatatlan. Te nem vagy erős, ha az lennél, nem akarnál kicsinyes bosszút állni úgy, hogy még azt se tudod, hogy kell. Ha erős lennél, nem tudna veled kiszúrni. Könnyen lehet, hogy ő se az, hiszen akkor nem lenne arra szüksége, hogy másokba rúgjon a saját glóriája biztosítására. Inkább csak közönyösen kerüld el.
2019. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tehetem.. Lelkileg gyengébb vagyok, az biztos. Az a baj, hogy nem is félek attól, hogy mit kaphatok ezért, ha esetleg megverem őt..
2019. okt. 20. 19:21
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig sem nagyon tudott belémrúgni, csak már idegesít, hogy egyfolytában pofázik (de nemcsak nekem) Eddig sosem sikerült úgy beszólnia, megaláznia, hogy ne vertem volna legalább 1-szer pofán.
2019. okt. 20. 19:23
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem tudod megverni! Csak még jobban elásnád magad! Utána hogy nézel a szemébe, meg a többiekébe?
2019. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Téged vernek otthon?
2019. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

Az osztálytársad nem magabiztos ember, csak egy felfújt hólyag. Elég az, ha elképzeled, hogy talpig tüchtig megy az utcán, a legjobb ruhájában, minden haja szála a helyén, és hirtelen elvágódik egy tócsában, mindene csurom sár lesz. Csöpög róla a sár, a hólé, az utca mocska.


Képzeld el az egészet, újra meg újra, és minél részletesebben, színesebben magadban, és röhögj rajta. Addig játszd ezt, amíg elmúlik belőled az irigység és a gyűlölet.

2019. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!