Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti így elmennétek az esküvőre?

Ti így elmennétek az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom gyerekkori volt legjobb barátja meg fog nősülni.

A lánnyal anno elsőnek párom kavart, aztán jött össze a haverral. Én három éve vagyok a párommal, decemberben találkoztam a lánnyal először. Elbeszélgettünk, nem volt semmi gond. Utána bejelölt facen-instán stb. Volt egy szilveszteri buli, amire lényegében ők beszéltek rá minket, mi nem akartunk annyira menni, de miattuk elmentünk és ott derült ki, hogy ők nem jönnek... Semmi gond, kicsit rosszul esett nekünk, de ennyi, párom megbeszélte ezt a barátjával.

Aztán arra lettem figyelmes, hogy a csaj letiltott-törölt a közösségi oldalakon. Én megkérdeztem tőle, hogy van valami gond? És jött a kamu duma, hogy jaaaj ő nem csinált ilyet, nem is érti hogy történt. (Tiszta tinidráma :D)

Na én úgy el is engedtem, rá pár hónapra a csaj újra bejelölt az egyik oldalon, a másikon ugyan úgy tiltva vagyok 😃

Azonban azóta ha találkozunk velük az utcán, a csaj alig akar megállni és köszönni. Ha csak velem találkozik, abszolút nem köszön, ha én köszönök előre, akkor sem köszön. Kezd már eléggé idegesíteni ez, nem szeretem az ok nélküli picsogást, divatutálást.

Szóval lesz nekik az esküvő, nyilván én még csak a leánybúcsúba se leszek meghívva. Az esküvőre is csak “muszájból”. A csaj nem köszön, húzza a száját, párommal is csak flegmázik.

Ti lányok, elmennétek így ennek a lagzijába? Jópofiznátok egész este? Gratulálnátok, megpuszilnátok?

Én úgy érzem legszívesebben fejbe basznám 😃 nem hogy gratuláljak neki.


2019. okt. 27. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, teljesen felesleges
2019. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megígérném, elmenni pedig nem mennék. Mondanám, hogy éppen a tehén borjadzik.
2019. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második, ez nem is rossz kifogás 😂
2019. okt. 27. 10:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérés,leírtak alapján nem,ha nem csak az esküvőre vagytok hivatalosak ha utána is hivatalosak lesztek akkor esetleg egy jó kis tánc majd egy finom evés lehetséges hogy jól esne nektek,vesztek nekik valamilyen apróságot és kész.

Igazából csak szórakozni mennék oda,semmi másért :-D

2019. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából az a fő gond, hogy a párom ezt nem érti. Ő nyilván megy, mert a legjobb barátja volt. De azt nem érti, hogy én miért nem akarok. Illetve úgy érzi, hogy én azt akarom, ő se menjen....
2019. okt. 27. 10:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. A második válasza tökéletes.
2019. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék.A párom menjen egyedül ha neki ez fontos.
2019. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennék. Bosszantani. És gratulálnék, puszit adnék mintha évtizedes barinők lennék.

Hidd el, ez így neki lesz kellemetlen.

2019. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyrészt, te is ugyanakkora drámát csinálsz belőle, mint a csaj.

Másrészt, megvoltál esetleg a vőlegénynek régebben?

Harmadrészt, a pároddal jelensz meg közösen egy rendezvényen, nem másnak teszel szívességet. Menj el, kajáljatok egy jót, aztán csókolom.

2019. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem rendezek drámát, tőlem fel is fordulhat. Az esküvő már más tészta, azzal kapcsolatban valóban nem tudom mit tegyek ilyen esetben.

Nem is ismertem a fasziját mielőtt össze nem jöttem a párommal. Ez a felállás fordítva igaz, ő volt meg anno a páromnak 😃

2019. okt. 27. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!