Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti így elmennétek az esküvőre?

Ti így elmennétek az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom gyerekkori volt legjobb barátja meg fog nősülni.

A lánnyal anno elsőnek párom kavart, aztán jött össze a haverral. Én három éve vagyok a párommal, decemberben találkoztam a lánnyal először. Elbeszélgettünk, nem volt semmi gond. Utána bejelölt facen-instán stb. Volt egy szilveszteri buli, amire lényegében ők beszéltek rá minket, mi nem akartunk annyira menni, de miattuk elmentünk és ott derült ki, hogy ők nem jönnek... Semmi gond, kicsit rosszul esett nekünk, de ennyi, párom megbeszélte ezt a barátjával.

Aztán arra lettem figyelmes, hogy a csaj letiltott-törölt a közösségi oldalakon. Én megkérdeztem tőle, hogy van valami gond? És jött a kamu duma, hogy jaaaj ő nem csinált ilyet, nem is érti hogy történt. (Tiszta tinidráma :D)

Na én úgy el is engedtem, rá pár hónapra a csaj újra bejelölt az egyik oldalon, a másikon ugyan úgy tiltva vagyok 😃

Azonban azóta ha találkozunk velük az utcán, a csaj alig akar megállni és köszönni. Ha csak velem találkozik, abszolút nem köszön, ha én köszönök előre, akkor sem köszön. Kezd már eléggé idegesíteni ez, nem szeretem az ok nélküli picsogást, divatutálást.

Szóval lesz nekik az esküvő, nyilván én még csak a leánybúcsúba se leszek meghívva. Az esküvőre is csak “muszájból”. A csaj nem köszön, húzza a száját, párommal is csak flegmázik.

Ti lányok, elmennétek így ennek a lagzijába? Jópofiznátok egész este? Gratulálnátok, megpuszilnátok?

Én úgy érzem legszívesebben fejbe basznám 😃 nem hogy gratuláljak neki.


2019. okt. 27. 10:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szóval isten igazából nekem lenne okom húzni a szám és tiltani őt, ha azt nézzük ki ki vele kavar a másik előtt.

Amúgy most sem vagyok előrébb, hogy menjek és éljek az ingyen kaja-pia kombóval, vagy ne menjek és ha meglátom esetleg én is felvegyem az ő csodastílusát...

2019. okt. 27. 15:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogy mennék, ha nem lenne muszáj.


Egy okból mennék csak, ha a párom nagyon szeretne menni és szeretné ha elkísérném.


Egyéb esetben minden érdeklődésem, motivációm és szeretetem a lány hülye viselkedése miatt, már (ahogy nálad is) kihalt volna, tehát miattuk szeretetből már nem mennék.

2019. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyébként egy tipp: Szerintem tiltsd le te. Ezzel megoldod a dilemmáját hogy kövessen e téged vagy sem. Letiltod, elfeljeted és kész.

Nálam is van 1-2 ilyen akik anno nem tudták eldönteni mit akarnak ezzel kizökkentve engem a kis világomból és ezt megelőzendő inkább tiltottam a fenébe őket, hogy hagyjon már békén. Ne rajta kattogjak már állandóan mit követ tilt folyton. :D Néha pár évente megnézem kiket tiltottam és max rácsodálkozok, hogy jéé tényleg, volt egy ilyen is. :DD

2019. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nemám elmész még ha ingyen is van a kaja,pia.Majd hívhatod vissza ott fogja csúfítani az esküvődet és húzni mindenre a száját.Alapból pasim exének nem mennék el az esküvőjére de olyannal sem tudnek barátkozni aki az exemmel van.

Véletlenül letiltott xD ismerős még tini koromból,volt egy csaj aki néha véletlenül kitörölt majd visszajelölt,letiltott stb :D

Gondolj bele még ajándékot is kell vinned.Nem mennék el a helyedben a pasid helyében is csak gratulálni.

Ez a legszivesebben fejbe basznám ez tetszik.A csokorral verd el a fejét bár akkor elkellene menned :D

2019. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!