Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek egy esküvőre 28...

Ti elmennétek egy esküvőre 28 hetesen ikrekkel? Csak a szertartásra, plusz egy gartuláció és irány haza. Szerintem kB két óra lenne maximum és közben le is tudnék ülni.

Figyelt kérdés

Orvosnál másfél hete voltunk, minden rendben, legközelebb csak a bizonyos esküvő után megyünk, még két hét van addig. Szerintetek?


Köszönöm előre is!


2019. júl. 14. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire messze lenne az esküvő. De egyébként persze.
2019. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, bocsánat. Kocsival kB 10 perc, nagyon közel van.
2019. júl. 14. 14:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Nem vagy jól vagy van valami gond?
2019. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sokat kell pihennem, de ezen kívül nincs semmi különös. Magnéziumot szedek, Babák is jól vannak. Csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra, mégis addigra 28 hét lesz és ugye ikrek. Emiatt gondoltam, hogy még jobban vigyázok, hátha valakinek van ilyesmi tapasztala. Ki mennyire vigyázott már ilyenkor.
2019. júl. 14. 14:07
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Én 7 hónapos kismamaként voltam a barátnőmék esküvőjén, akik a szomszéd faluban tartották a lagzit, tehát 10 perc volt autóval az út, viszont sokáig nem tudtunk maradni, nagyon meleg volt, fülledt volt az idő, nekem megterhelő volt a szervezetemre, rosszul lettem, amúgy is nehezen viseltem a terhességet. De ha te jól vagy, miért ne mehetnél?
2019. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire érdekel az én esetem, mert én 16 hetes voltam ikrekkel a saját esküvőnkön. (És semmi gond nem volt) Ha egyébként minden oké, menj nyugodtan.
2019. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
38 hetes terhesen voltam esküvőn. Nem értem ezt a sok elmennétek-e ide-oda kérdést, őszintén.. :/
2019. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vittük a kórházi csomagot, ha akárhol megindul a szülés lehessen menni. Ennyi.
2019. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A 7-es válaszolónak is köszönöm, hogy írtál. Az indok még egyszer leginkább, hogy irekkel vagyok várandós és a 28. hét után velük már nagyon kell vigyázni. Emiatt a kérdés.
2019. júl. 14. 14:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán. Én kiírr terminus után mentem piacra a karácsonyi menühöz (aminek a felét én főztem). Kivártuk a halas meg az összes sort. Nem lehetett leülni. Amit érzel, hogy sok, azon túl nem szabad.
2019. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!