Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy férfi nem egy beszédes,...

Ha egy férfi nem egy beszédes, nem egy szószátyár, vagy soha nem ír rád, befelé forduló. Az kiábrándító a nőknek?

Figyelt kérdés

Természetesen itt ismerős személyekről beszélünk nem vadidegenekről.

Sok nő hiúságát legyezi ja pl egy adott településen a nagy nőcsábász jóképű Laci ráír és bókol mint minden más nőnek.. ezáltal,őt kedvelni fogják és sok női ismerőse lesz! De aki magának való és soha nem volt egy nőcsábász azt kedvelhetik a nők?

Sok nő azt mondja,hogy számára az a vonzó ha egy férfiért rajonganak a nők! Mert ha nem rajonganak,akkor az nyílván azért lehet mert rusnya pali!Elég fura dolog,de állítólag ez így van!


2019. okt. 30. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonlora mondta a tanarnönk.

Ha mesz a piacon azt a kaposztàt veszed meg ami csoffadt hatul van vagy ami irul virul?

2019. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vulgáris általánosítás.


Megsúgom a szótlanság, egyoldalú beszélgetés és felmutatott érdeklődés nemtől, kortól függetlenül kiábrándító a másik fél számára.


Legyen az az élet bármely területe.


Én is csendesebb típus vagyok, introvertált, de ez nem azt jelenti, hogy életképtelen vagyok kapcsolatokat kiépíteni s marhaságokra vagy nagyon általánositott dolgokra rákenni.


Személyiség, kisugárzás, egészséges önbizalom, amit fel kellene építeni s nem megnyomorodni a befásult elkönyvelt világodba.

2019. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva igen.
2019. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem jön be, ha egy pasi minden nőnek csapja a szelet. Viszont ha valaki szimpatikus és elkezdünk kommunikálni, akkor igenis fontos, hogy ne legyen egyoldalú a beszélgetés, reagáljon rám a másik. Ha érzem az érdeklődést a részéről, akkor simán fel tudja kelteni a figyelmem egy visszahúzódóbb férfi is.
2019. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a nagydumás pasikat soha nem szerettem.Csak magukkal vannak elfoglalva,körülöttük kell forogjon minden.Ne legyen épp szótlan,de hagyjon már engem is szóhoz jutni és figyeljen rám.
2019. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!