Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy ne maradjak csöndben, vagyis hogy tudjak beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én olyan fajta vagyok, aki mindig csöndben van, és nem találok témát, de ezen változtatni szeretnék, mert nagyon zavar már, hogy nem tudok beszélgetni. Szóval hogyan tudnám ezt kezelni vagy hogyan változhatnék beszédessé?

2016. dec. 29. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az okos emberek nem beszélnek sokat.Vannak akik órákig csak fecsegnek, hogy csak beszéljenek.Viszont olvassál sokat,az segiteni fog.
2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én rengeteget olvasok, sokszor csak mást se csinálok, csak azt.
2016. dec. 29. 20:09
 3/8 A kérdező kommentje:
De köszi, hogy megpróbáltál segíteni :)
2016. dec. 29. 20:10
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám és nagyon zavar hogy beszélgetni akarok de nem tudok.:/ szeretnék én is változtatni ezen de nem tudom hogyan
2016. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor azt irtam,hogy órákig fecsegnek, azt arra értem,hogy lényegtelen dolgokról.Gondolom te nem vagy ilyen és ezért érzed azt,hogy nem tudsz témát találni.Hidd el,ha olyanról beszélgetnének,amely téged is érdekelne,akkor rájössz,hogy nem veled van a probléma.

Próbáld meg egyszer.

2016. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj kilépni a komfortzónádból! Ha egyszer sikerül, akkor már sínen vagy!

Kövesd a témát és próbálj hozzászólni valamilyen hasznos észrevétellel! Ne legyél nyuszi! :)

2016. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem feltetlen mondanam igaznak azt az allitast miszerint a buta emberek beszelnek sokat. Szerintem mindenkepp tanuld meg szeretni onmagad. Es ne hidd hogy amit mondanal az mast nem erdekel. Probald ki, hogy kimondasz kozel mindent ami eszedbe jut, es utanna latni fogod, hogy nincs mitol tarts.
2016. dec. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megpróbálom ezeket :)
2017. jan. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!