Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miket csináltok ilyenkor...

Ti miket csináltok ilyenkor hétvégéken?

Figyelt kérdés

Ősszel-télen.


És mennyi idősek vagytok?


2019. nov. 9. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Önmagamat fejlesztem, meditálok, filmet,videót nézek, gyakorlatot végzek kint. 16/F
2019. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Bulizni itt nem szoktak az emberek? Ennyire antiszoc/lúzer a GYK közösség? :/
2019. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van aki már kinőtte a "hétvégén bulizzunk" életérzést.
2019. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Vagy van, akinek sose volt meg ez az életérzés, nem is hiányzott, de ettől még ugyanúgy normális életet él.

Én szoktam néha, de semmi baj nincs azzal, ha valaki nem. Én se szeretek különösebben, de néha jólesik.


Amúgy a kérdésre válaszolva tanulok, kockulok, programozok, néha eljárok haverokkal ide-oda (buli, mozi stb.), kb. ennyi.


21/F

2019. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minden reggel tornászom,majd le tusolok és eszem valami finomat.

Ha kell segítek otthon,sétálok,kirándulok,utazom,vezetek pihenek,filmezek,olvasok,kicsit beszélgetem és viccelődöm a családommal,most nem rég el kezdtem nyelvet is tanulni és tervezni az életemet.

21

2019. nov. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Házfelújítás gőzerővel.

Ha valaha kész lesz, akkor passz, már alig emlékszem, mit lehet annyi szabadidővel kezdeni. :D

Olvasás, sütés-főzés, videojátékok, sorozat vagy filmnézés, társasozás, ezeket szeretjük (szeretnénk) otthon csinálni.

25 vagyok

2019. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!