Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Mit csináltok...

Fiatal párok! Mit csináltok ilyen hétvégeken?

Figyelt kérdés
Olyan fiatal párok válaszát várom, akiknél még nincs gyerkőc, csak kettecskén vannak. Mit csináltok ilyen hétvégéken, amikor az idő sem adott egy kis kiruccanásra? Mivel töltitek a napot? Kíváncsi vagyok ki mivel foglalatoskodik :)
2011. júl. 30. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
csak annyit mondok 18karika
2011. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

én főzök pakolászok, a párom meg besegít, de mivel neki van műhelye így általában ilyenkor kint van és ott szerelget ezt azt, mindig van munka.

Ebéd után leszoktunk pihenni, megnézünk 1-2 filmet és el is megy a nap.


De mostanában délutánonként ki szoktunk menni horgászni, az pedig nem baj ha egy kicsit esik az eső.

2011. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Alszunk,ameddig tudunk. Közös reggeli, döglődés, közös ebéd egy étteremben. Délután én otthon kicsit pakolászok,ha éppen nem kell menni valahova kertipartira, ami ilyenkor nálunk ritka!:) Este mozi, vagy otthon egy film, 18-as karika!:))

Vasárnap kb. ugyanez, csak délben közös családi ebéd anyukáméknak tesómékkal. Az általában jól elhúzódik!:)

2011. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Az asszony mos, főz takarít.Én meg netezek és majd meccseket nézek,valamint elmegyek sört venni,a meccshez nélkülözhetetlen.
2011. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
főzünk...filmet nézünk...beszélgetünk...összebújunk...
2011. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Igazság szerint az ilyen időt még jobban is szeretjük, mint a negyven fokot. Ilyenkor lehet összetrombitálni a barátokat, és irány a Pilis! Mondjuk most nem fog összejönni, mert mindeki nyaral, de úgy általában.

Ami maradt opció és még nem tudjuk, melyek foignak megvalósulni: nagybevásárlás, meglátogatni valamelyik szülőt és segíteni a ház körüli munkákban, kifesteni az előszobát, elutazni lanpartira, ilyesmi. Jó kérdés, melyik fog megvalósulni, még nem tudom :D

2011. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:04


Biztos maradéktalanul boldog melletted, és élvezi a szabadnapot a feleséged...

2011. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Én mondtam neki hogy gondolja meg jól hogy hozzám jön-e.Tudta mit vállal.Ja még örülhet is hogy ilyen az idő,délután nem kell neki füvet vágni.
2011. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó bírlak téged.. készen vagy:D
2011. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

54%, te egy sz*r idióta vagy... Megnézném, hogy élnél, ha a feleséged aki mindent megcsinál helyetted elhagyna, téged meg benőne a fű, meg megrohadnál kb a koszban... Pénzt is ő keres, és ő tartja el a meccsnéző sörivó nagy segged?:)

Kérdező, ha unatkoztok, és nincs hova menjetek, társasozzatok, kártyázzatok, vagy csináljátok amit kell, de dobjátok fel valamivel... Vagy mint sokan írták, 18+:)

2011. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!