Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamik! Mit...

Vége felé járó kismamik! Mit csináltok az "utolsó" hétvégéken míg nincs meg a baba? Kihasználjátok az utolsó kettesben tölthető hétvégét?

Figyelt kérdés

Nekünk ez az utolsó hétvégénk kettesben, jövöhéten már hárman leszünk! Igaz a szokásos vásárlás és takarítás meglesz, de fura hogy ez az utolsó hétvégénk kettesben. Ti hogy használjátok ki?

Már nagyon várjuk a babánkat!!! :) Minden gondolatom a lányom körül forog. Fura hogy 1 héten belül már velünk lesz! :D


2009. szept. 26. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi igyekeztünk tartalmasan eltölteni az utolsó napjainkat kettesben, élveztük egymás társaságát, kirándultunk :)
2009. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan olyanok a hétvégék, persze sokkal többet beszélgetünk a szülésől, babóról.

Este elmegyünk egy kicsit sétálni, amit még bírok én is és egyikünk jobban várja a babát, mint a másik.

2009. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát kicsit most könnybe lábadt a szemem. Azt sem tudom mikor töltöttünk együtt egy hétvégét utoljára.

Nagyon szeret minket és ha itthon van minden ok. Csak most indítanak be egy vállalkozást és állandóan dolgozik ezerrel, így csak késő este látom.Persze igényelném nagyon a társaságát, de ez van.

Tehát konkrétan a kérdésedre válaszolva: semmi extra sajnos:(.

Nagyon sok boldogságot mindenkinek!!!!

37+4 kismami

2009. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi! Ő dolgozik, én itthon a lányommal, csütörtökön kellet volna szülnöm.
2009. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,mi is próbáljuk tartalmasan eltölteni az idöt de legtöbbet ha nem dolgozik és szerencsére itthon van akkor kettesben a szobánkban pihenve töltjük mert a nagy pocakommal már nem nagyon tudok sokáig lábon maradni meg az éjjeli kukorékolások miatt is elég fáradt vagyok.üdv és könnyü szülést mindenkinek!37+4
2009. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!