Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet az, h egy lány...

Hogy lehet az, h egy lány sikeres mindenben, de a battya egy luzer?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki minden sracnal sikeres, és szinte minden bejon neki az életben, a nála 4 évvel idősebb battya meg egy nagy luzer. Fél a lányoktól, a munkahelyen szivatjak, stb..

Amit még tudni lehet, h vmilyen oknál fogva a lányt agyon hypeoljak otthon a szülők, míg a battyo, afféle harmadik szülő szerepet játszik. Ezektől eltekintve minden rendben van a családnál, kozepfelso gazdagok, alapvetően senki sem retard. Inkább csak ostobanak tartom őket, h a lányt így hypeoljak, miközben egy r&ngyo. Véleményetek? Ha kell még infó kérdezzétek rá. Engem eléggé idegesít ez a csalad😅


2019. nov. 15. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy, hogy ők két külön személy, két külön személyiséggel, képességgel, habitussal stb?!
2019. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megesik, hogy valki ki lóg a sorból.

Én is tudok egy hasonlo szitut a környezetemből.

Normalis csalàdról van szó. A làny gyermek egy lecsúszott, drogos nő, akit a pàrja mindennap lilára ver. A fiú gyermek pedig egy jól menő, sikeres szív orvos.

2019. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem egyforman kaptàk a szeretetet. Mindig az elsö sziv. Alapbol a a nagyobbra gyerekkent nem is lehetne patyolos szerepet bizni mert ö is gyerek es roncsolo.

Mindig a nagyobb testver sziv.

2019. nov. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig én azt tapasztaltam, h az idősebb, mindig sikeresebb
2019. nov. 15. 05:12
 5/8 anonim ***** válasza:

én is sikeresebb vagyok a bátyámnál, pedig neki sokkal jobb lehetőségei voltak és sokkal több támogatást kapott a családtól, mint én


lehetőség adott, de nem mindenki él vele


plusz ott van az is, hogy teljesen más személyiségek is lehetnek, attól mert testvérek

2019. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem battya hanem BÁTYJA, nem luzer hanem LÚZER, szívatják hosszú í, nem retard hanem RETARDÁLT. Bocs, de rémes, mikor valaki szövege teli van helyesírási hibákkal, ráadásul úgy, hogy még a gép is kidobja a hibákat tehát tudnád javítani.


De lássuk, a kérdéseidet is: valószínűleg a lány alapból több önbizalommal rendelkezik, második (sokadik) gyerekekre ez jellemző is szokott lenni. Ha a bátyja elsőszülött, vagy agyonféltették, vagy sorozatos hibákat követtek el a nevelésében, mert még tapasztalatlanok voltak a szülők. Ezen kívül lehet, nem akartak a szülők fiúgyermeket egyáltalán, lehet már elsőre is lányra vágytak. Ezt egy gyermek megérzi, ha hiszi a szülő, ha nem és tudat alatt nyírhatják ezzel fiúgyermeküket ami egyenes út az önbizalom hiányhoz és minden további, ezzel kapcsolatos személyiségsérülést okozó elemhez.


Manapság a sikerességhez elég a jó külső meg a nyitottság, nem nagyon szokta a tömeg nézni, mi van az agyban. Mivel írod, a lány egy r*ngyó, nyilván a külsejével arat, és annál a rétegnél, amelyiknek ez elég is. De ez nem mondható sikernek.


Siker az, ha pl. valamilyen területen kiemelkedő, tehetséges vagy, pláne, ha meg is tudsz belőle élni. Mivel a jó külső adott dolog, nem nevezhető sikernek, ha azzal aratsz hitvány babérokat.


Remélhetőleg eljön majd az az idő, amikor a fiú önbizalma megerősödik, értékes emberek véleménye által, vagy / és mert rádöbben, mennyire nem számít mások véleménye. Mivel ilyen a családja, első körben a családjától kellene megszabadulni, mert mérgezőek számára: jó messze munkahely a családtól, önálló élet, ritka viszontlátás a titok.


Ha a munkahelyén szívatják, nem értem, miért van még mindig ott. Dobbantás onnan, mihamarabb. Nem kell szembeszállni olyanokkal, akik szívatnak, mert ezek alja népek, nem érdemlik meg a harcot sem, az észrevételt sem.

2019. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Azért lányként nem olyan nagy dolog sikeresnek lenni a fiúknál.
2019. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Regebbi a telom, es ez nem igazan ismeri meg a helyesirasi szotarat. A battya szot elismerem, h elirtam, de a tobbit csak lusta voltam kijavitani.. na mindegy. A válaszra visszaterve.. vhogy neki sikeres emberek koze sikerult bekeverednie mindig is, es jo suliba is jar. Igaz.. bukdacsol, de vhogy mindig osszejon neki az, amit akar. Szamomra idegesito ezt latni, mert a batyja sokkal jobb arc.
2019. nov. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!