Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fenyegetnek, de nem követtem...

Fenyegetnek, de nem követtem el semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan rossz álmom volt tegnap éjjel, és mikor felkeltem, örültem, hogy nem a valóság volt az, csak egy rossz álom. Aztán megtudok egy váratlan dolgot, ami szerintem nagyon rémisztő. Félek, depressziós vagyok ebben.

Az egyik kollegám szabadságon volt 3 nap, tegnap jött munkába. Olyan újságot mondott nekem, ami teljesen lefagyasztott engem, és egész nap azon agyaltam, hogy mi akar ez lenni, kinek mit vétettem.

A kollegámnak irt egy ismeretlen személy Facebookon, az üzenet így szólt: “Üzend meg a munkatársadnak, hogy ne írogasson a feleségemnek, mert elbeszélgetek vele személyesen. Tudom, hogy együtt dolgoztok.” Mikor ezt megmondta nekem a munkatársam, elkapott a pánik roham. Tegnap este kapta ezt az üzenetet, és mikor válaszolni akart az üzenetre, nem lehetett, mert törölte magát az a valaki. Tegnap este megpróbáltuk megkeresni a Facebookon azt a személyt aki azt írta neki, de az üzenetek ki lettek törölve.

Most kezdjük ott, hogy kikkel írogatok: olyan nőkkel írogatok, akik el vannak válva, vagy szinglik. Ha írtam volna olyan nővel, aki netán házas lett volna, vagy lett volna kamu profilja, de akkor is honnan tudta volna meg az a valaki hogy együtt dolgozunk a munkatársammal? Akkor az a valaki ismer mind a kettőnket. A kollegám írogatok férjes asszonyokkal, még le is feküdt olyan asszonyokkal, de én nem, én nem rombolok szét kapcsolatokat. A pásznál 30-an vagyunk. Egyik kolléganőm belépett 2 hónapja, van párja 10 éve. Én ő rája gyanakodnék. Tegnap mindig kiment WC-re SMS írni valakinek, és mindig megkérdezte tőlem minden nap, hogy mi bajom van, mert voltak problémák otthon stb, és tegnap egész nap csendben voltam, és tegnap nem kérdezett tőlem semmit, hogy mi a bajom stb.


Mondtam a kollégámnak, hogy elmegyek a rendőrségre, és megpróbálom kinyomozni ki az aki ártani akar nekem. De mivel a fiókját törölte, üzenetek elvesztek, nincs bizonyíték. Iszonyatosan félek, hogy valaki megver. Pánikba vagyok esve, depressziós vagyok szó szerint ebből az egészből.


2019. nov. 22. 09:44
 1/10 A kérdező kommentje:
*A kollegám írogatott férjes asszonyokkal
2019. nov. 22. 09:46
 2/10 anonim ***** válasza:

30-an dolgoztok ott, miből gondolod, hogy rólad van szó?

Inkább csak valaki szórakozott szerintem.

2019. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha valakinek valami problémája van velem, miért nem nekem irt? Miért a kollegámnak? Ez felfoghatatlan
2019. nov. 22. 09:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fenyegetnek és nem psuztán paranoid vagy, akkor tényleg a rendőrségre kell elmenni. Majd ők teszik a dolgukat.
2019. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Te beteg vagy.
2019. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

“Üzend meg a munkatársadnak, hogy ne írogasson a feleségemnek, mert elbeszélgetek vele személyesen. Tudom, hogy együtt dolgoztok.”


Hát...bocs, de ebből egyáltalán nem lehet leszűrni, hogy ezt konkrétan kire értette az a valaki, szerintem kicsit üldözési mániás vagy.

2019. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én rám értette, mert még a nevemet is megírta neki, akkor az a valaki nagyon ismer minket
2019. nov. 22. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
De ezt most álmodtad? Vagy mi van? :)
2019. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. Ez a valóság amit írtam. Ne nézzetek hülyének
2019. nov. 22. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
A kollégád nem ismerte az illetőt, törölte is magát a facebook-ról, nyilvánvaló, hogy valaki szórakozott. Akinek nem rossz a lelkiismerete csak nevet az ilyen gyökereken.
2019. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!