Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fenyegetnek mit tegyek?

Fenyegetnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy fenyegetnek es mar tamadttak is le de a rendorseg nem tesz semmit az baj hogy gerinc mutetem volt par honapja ha valaki ugy lok meg akor nekem vegem de nem felek mert vissza utok de akor is nem tudom mit tegyek mit tennetek a helyemben rendorsegi ugyet nem igen szeretnek art a kartietemnek..

2017. aug. 23. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gázspray, gázpisztoly a megoldás. Teljesen legális, és a gerincednek se lesz baja.
2017. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt es azt hol lehet venni??
2017. aug. 23. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Gázpisztolyt, gázsprayt lehet venni vadászboltokban, piacokon, végső esetben kéz alól is. Hátrányuk, hogy szembeszélben igen rossz vicc használni őket, mert eléggé visszafelé fognak elsülni. Lehet még kapni sokkolót is, de az drága.


Másik lehetőség, hogy lefizetsz pár hegyomlásnyi melákot, hogy beszélgessenek el kicsit a fenyegetőző illetővel a maguk módján. Törött kézzel, törött lábbal ő már nemigen fog megverni senkit...

2017. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

"de a rendorseg nem tesz semmit "

"rendorsegi ugyet nem igen szeretnek art a kartietemnek.."


Na akkot most hogy is van ez? Hidd el, ha ugy igazán fenyegetve lennél, rohannál Te a rendőrségre.....

2017. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
#4 ők meg szarnának bele egy nagyot, mondván, amíg nincs tettlegesség, addig nem tudnak (értsd: nem akarnak) tenni semmit.
2017. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gázspray nem legális, a paprikaspray igen, de gázspray nem....
2017. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 Igen, ez a berögződött istobasag
2017. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na most akor mi is a legalis???igen ok is ezt mondtak magyaran meg varjak meg, gond lessz dedr azt nema nezzi senki hogy sulyos gerinc stabillizalo mutettem volt.. 10oras mutettek karba mennek ilyenek miatt igen fenyegetve vagyok sot mar tamadtak iss ha a helyembe lennel kedves valaszolo most nem ezt mondanad... konnyu a masikat hibasztatni. De nem baj nem is akarom hogy ilyen helyzetbe keruljon valaki igen nem tenne jot mert gyermek gondozonak tanulok nem tenne jot egy rendorsegi ugy nem akarok balhezni de ha ugy hozza a sors az egeszsegem fontos!!! Nem ertem miert nem civilizaltak az emberek 2017ben :)
2017. aug. 23. 22:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem okoskodo majomra van szuksegem en tudom a jogaimat;) heteske na koccolj sorry :D
2017. aug. 23. 23:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem a problémádat. A fenyegetőzőket sose vedd komolyan, a szájkarate csak pszichológiai nyomás, hogy félj, rosszul érezd magad, tetlegességre ritkán kerül sor, ha csak nevetsz.

Megjegyzem igazi fêlnivalód nem igazán van, de ha olyan hulék hogy bántsanak, a gerinced miatt, akkora pert szabadíthatsz a nyakukba, hogy téged (orvosi kezelés, kártérítés) még a per költségét is nekik kell állniuk.

K9zold veluk ha helyrejon a gerinced lebokszolod veluk...ha ilyenallapotban mennek rad az az o gyengeseguket bizonyítja, s ők házuk megy rà...ezt közöld velük.

2017. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!