Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Illik így odamenni?

Illik így odamenni?

Figyelt kérdés

Ma Nyíregyházán 17:30-tól 18:30-ig a Nyír Pláza Libri könyvesboltjában fogja Gáspár Bea dedikálni a saját, Bea konyhája című könyvét. Nagyon szeretem a Gáspár családot. Mindig néztem/nézem a Győzike Show-t és az Édes Élet-et. Bea főzős blogját is követem Youtube-on.

Én nem vettem meg a könyvét mert körülbelül 5000 Ft és sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy ennyiért könyvet vegyek. Valamint nem használnám gyakran mert nem szoktam főzni, főleg nem szakácskönyvből.

Az lenne a kérdésem hogy illik úgy odamenni, hogy én csak egy papírlapra kérnék tőle egy aláírást, nem pedig a könyvbe + egy közös fotót vele ha lehet? Meg mondanék neki egy-két jó szót.

Ezt így szabad szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. nov. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Igen, lehet kérni simán is aláírást normális íróktól. De a Bea asszonynak van kb. 3 IQ-ja, nem biztos hogy nem veri ki a hisztit, hogy nincs könyved.
2019. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan mehetsz, Bea meg nem hülye, mint ahogy előttem írták sokkal értelmesebb, mint a többiek együttvéve a családban.
2019. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél végül?
2019. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mentem el. Közbe jött valami.
2019. nov. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!