Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez nem undorító...

Szerintetek ez nem undorító viselkedés?

Figyelt kérdés

Épp az előbb voltam a Sparban vásárolni, és elmentem a zöldség-gyümölcs részleg mellett, és mit látok?!!

Az egyik dolgozó ott söpri a szemetet, és közben suttyomban a ládából, amikben a szőlők voltak, egy-két-három-négy szemet letép a fürtökről és megeszi!

Mivel úgyis súlyra kell fizetni a szőlőkért, így alapvetően senkit sem károsít meg, és azzal se lenne bajom, hogyha a raktárban megenne egy-két egész fürtöt. A bajom azzal van, hogy nem akarok olyan szőlőfürtöket enni, amikből az ott söprögető árufeltöltő lezabált jópár szemet, és őszintén szólva szerintem ez baromi undorító is egyúttal. Nagyon felment bennem a pumpa, majdnem be is olvastam az illetőnek!

Én elhiszem, hogy rosszak a munkakörülmények és keveset keres, és a Spar-t sem sajnálom, mert nem megy ettől csődbe, de mondom, akkor sem akarok olyan szőlőt enni, aminek már valaki más lezabálta a felét.

Igazam van, ugye?


2019. nov. 22. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Mégse mertél szólni. Amúgy minden amit veszel az össze van fogdosva. Pl a pék lehet szaros kezével sütötte a kenyeret, mire hozzád eljut az árú, hát ne tudd meg min megy keresztül.
2019. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar. Hidd el a felvagottakbol is esznek. A könyvesboltba meg az ott dolgozok hazaviszik a könyveket és elolvassák, utána meg visszaviszik.
2019. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem veszed meg, ennyi. Most komolyan ezen problémázol?
2019. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkor vedd meg máshol ahol nem látod hogy ezt csinálják.
2019. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarom összetörni a világodat de képzeld, azt a szőlőt jó esetben FÖLDBEN!!4! termesztették. Képzeld el a kukacos fekete földbe ültették el. A rántott husi szegény halott pipiknek a földi porhüvelyéből készül. A kenyér búzából van ami szintén a földből nőtt ki, amire a tehénkakit szórták rá...

Amit megveszel élelmiszert annak a nagyrészét rengeteg ember összefodgossa.

Tudom nagyon durva, de próbáld meg elképzelni hogy eddigi életed során mennyi kukacot ettél meg a cseresznyével, csigát a salátával, emberi szőrt a készételekben, és bacilust amit a Sparban dolgozó trógerek a mocskos kezükkel felhordtak a gyümölcsre.

Nem lehet ezeket kikerülni. Esetleg ha egy hermetikusan elzárt bunkerben élsz, és kizárólag infúzión keresztül táplálkozol.

Próbáld meg elfogadni, semmi bajod nem lesz tőle, vannak emberek akik örülnének ha jutna nekik ilyen "undorító" kajára.

2019. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vettem meg.

De az ilyen ember nem érzi, hogy mennyire szánalmas és kisstílű, amit csinál? Nem szégyen az, ha az ember takarító vagy árufeltöltő, nincs ebben semmi szégyellnivaló.

De azért annyi méltósága már legyen, hogy ne suttyomban eszegesse a szőlőszemeket a kint lévő szőlőfürtökről! Mi lesz a következő? Megeszi az otthagyott száraz kiflivégeket?

Gondolom éhezni azért nem éhezik.

2019. nov. 22. 21:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem éhezik, de szőlőre nem biztos hogy futja
2019. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem sem futja bmeg, meg még sokan másoknak sem, de mégsem megyünk oda a Sparba csipegetni...
2019. nov. 22. 21:18
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
De ha ott dolgoznál csipegethetnel te is. 😅
2019. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavarna, mert nem károsít meg.


Egyébként is megmosnám a megvásárolt gyümölcsöt. Ja, és az megvan, hogy szüretkor az emberek az izzadt kezükkel, több óra, nap munkájával szedik le a szőlőt?

2019. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!