Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 2 exem a hàtam mögött spanol,...

2 exem a hàtam mögött spanol, kibeszélnek, de mit akarnak igy tölem?

Figyelt kérdés

Azt hiszik nem tusom.

Az egyik olyan nyiltan kibeszél pl egy baràtjànak, hogy az sem zavarja ha jelen vagyok valahol utàl mert nem adom be neki a derekam. Ez tipikus hogy füzik a nöt es ha nemet mond akkor alàzzàk elhordjàk mindennek.


Màsik exem öt ismeri ugyan de messzire költözött nem tart velük kapcsolatot es ö nem nyomul hanem udvarias, vele intelligensen vàltunk el, holott lehet benne is maradt valami tüske mert en szakitottam. Ö tudja mennyire megharagudtam a masikra hogy kibeszélt gunyolodva,ö vigasztalt.


Mindkettö drogozik amit tudjàk hogy utàlok mégis folyamatosan az orromra kötik. (messengeren -a rendörseg nem làt bele a messengerbe??)


Hol egyik hiv hol a màsik.

Mivel elég feltünö hogy beszélek az egyikkel azutan du rögtön hiv pont aznap a masik plane közös temajuk is van, szerintem siman kibeszélnek engem a hàtam mögött.


Mindkettövel ovatos vagyok, nem talàlkozom, max ha spontan veletlen pont arra vagyok amerre ö es felhiv, tartok attol is hogy talàn bele akarnak ràngatni valamibe.


Vagy az is lehet hogy egymàsnak kamuznak rolam.


Nem tudok tiszta vizet önteni a pohàrba mert ugy is azt mondanak a szemembe amit akarnak.


A sràcok ilyenkor miert és mire jàtszmàznak? Hogyan jöhetnék ki ebböl ugy hogy ne àldozat legyek akin esetleg röhögnek a hàta mögött meg stb?


2019. nov. 27. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Minek tartod velük a kapcsolatot?
2019. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek igaz barataim. A baratnöim sem különbek.
2019. nov. 27. 07:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A sràcokrol szeretném tudni mégis mi a cél?
2019. nov. 27. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs miről beszéljenek. ne félj, ha lenne tartalmasabb nőügyük, le se tojnának téged. Amig nem kerül valami más érdekesebb, addig ez van, téged lovagolnak
2019. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor vagy rossz vagy semmi?

Baratsag akkor tenyleg nem letezik ffi nö közt ugy tünik

2019. nov. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!