Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Benne vagytok, hogy segítsünk...

Benne vagytok, hogy segítsünk Vajna Timikének?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy adósságai vannak. Én arra gondoltam, hogy gyűjthetnénk neki pénzt. Ha Zentének, Levinek 1 hét alatt össze tudtak gyűjteni 700 milliót, akkor 1 év szerintem elég arra, hogy Timike adósságaira összegyűjtsük a pénzt. Ő igazán megérdemli, hiszen annyi jó filmet köszönhettünk Vajna Úrnak, nemde?

Ti adakoznátok e célra?


2019. nov. 27. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Vajna Timike pontosan mit is tett le az asztalra, hogy ezt kiérdemelje?
2019. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nincsenek adósságaim, viszont szeretnék venni egy új autót, ami megkönnyíteni a munkámat is. Szerintem inkább nekem adakozzatok, nem vagyok nagyravágyó, egy 2 millás simán megteszi.

Hova küldjem a számlaszámom? :D

2019. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem csak 700 ezer adósságom van. Az eddigieket fizettem tisztességesen.


Nekem nem akarsz segíteni?


Ne vicceljünk már. Vele született életveszélyes betegség kicsit más téma mint valaki habzsi-dőzsi után koppanása.

2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De Vajna papa olyan szép filmeket csinált.
2019. nov. 27. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
És? Nem értem az összefüggést.
2019. nov. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. N számú embernek vannak különféle léptékű adóssága. Ugyanaz a lemez ez is, mint a "gyógyíccsuk meg pizstikét"! Ha elkezdesz egy sikertörténet sorozatot generálni, akkor egy véget nem érő sort fogsz generálni, mert azonnal ennyi, magát különböző szempontok alapján jogosultnak vélő ember fogja "rugdosni az ajtófélfát" annak érdekében, hogy érte is meg kellene mozdulni a fél világnak. Más! A világhírű rendező, az egy világhírű rendező, akivel nem azonos személy a hölgyemény. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy bármikor is adakoztak a Vajnáék, azt a rendező adományozta - a sajátjából, mert megtehette és meg is tette. A hölgy csak az árnyékában éldegélt - afféle "hobby macskaként", (a mosolyán és a drágábbnál drágább fényűző életvitel művelésén felül semmi érdemit nem tett a közösbe). Az emberek nem felejtik el azt sem, hogy milyen stílusban nyilvánult meg "az alvilágban élők" irányába akkor, amikor jól ment neki.
2019. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legutóbbi értesüléseim szerint a nőnek nincsenek is adósságai, jóval inkább 40 milliárd (vagy mennyi) öröksége. Úgy tudom az még régi téma amikor attól félt, hgoy nem kap pénzt, azóta rátette a kezét a vagyonra. :D
2020. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!