Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok reagálni a...

Miért nem tudok reagálni a válaszokra? Hogy lehet ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszelgetni az emberekkel mert nem tudom lereagalni amit mondanak. Csak kerdezni tudok. Pl milyen volt a nyaralas?

Elmeseli,en pedig keptelen vagyok tovabbfuzni a beszelgetest. Nem tudok a temaval kapcsolatban kerdezni. Ezt lehet fejleszteni?


2019. nov. 27. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sajnos én is így vagyok. Ha kérdeznek arra tudok válaszolni, de ha pl. viccesen mondanak valamit arra nem tudok semmit reagálni, pedig mások meg mindig olyan frappánsan válaszolnak.
2019. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali, én is így voltam vele évekig. Végül úgy sikerült ez leküzdeni, hogy olyan baráti társaságba kerültem, ahol mertem kimondani az első dolgot ami az eszembe jutott, bármennyire is hülyeség volt. Bátornak kell lenni és nem félni az emberektől. Az az igazság, hogy mélyen mindenki ugyanúgy meg van szeppenve, ha új emberrel találkozik. El kell hinni hogy én nem vagyok semmivel sem jobb vagy rosszabb mint bárki más. Nekem is jogom van politizálni, viccet mesélni, tévedni, kritizálni, dicsérni stb.
2019. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!