Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Weisz Fanni és férje miből él?

Weisz Fanni és férje miből él?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ebből a pár promóból, meg reklámból, meg Medoo fotózásból luxuséltmódon él mindkettő. Mert a párja az Fanniból él.


Én amúgy bírom őket, de valamit nagyon jól csinálnak, az tuti.


2019. nov. 29. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
A Fanni meg a férjéből.
2019. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem csinál semmit, még csak nem is reklámoz.
2019. nov. 29. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Saját biznisze van a srácnak,tele van elhiheted.

Mint Szabó Zsófi párja,full miller ő is.

2019. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem hasonlítanám össze. Szabó Zsófi fétj egy nagyon oénzes vállakozó, nagyon-nagyon gazdag (roma) családból, saját lovardájuk van. Sokkal gazdagabb, mint Zsófi, egyáltalám nem a felesége hírnevéből él. Nem is szeret szerepelni, amúgy szerintem szimpatikus a csávó. Meg azért Zsófika is műsort vezet stb.


Nincs neki saját vállalkozása... Illetve van egy Weisz Fanni modelltanoda, ami ugyancsak Fanni miatt van. Nem csinálnak semmit, egész nap kíséri a lányt, egy-két sajtóeseményre (termék promo influencereknek 😂), meg reklámoznak egy-két cuccot aztám ennyi. Nem tesznek semmit. Mégis hatalmas luxusban vannak, nem csak eléldegélnek a reklámokból.

2019. nov. 29. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Ki vagy akadva a kirakatéletre, de közben bedőlsz neki... Nem érzed az ellentmondást?
2019. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem én azt kérdeztem, hogy miből élnek, mit dolgoznak. Nem vagyok irigy, félreértelmezed és valami 21. századi túltolt pszichós bölcsességet ide írni. Fiatal vagyok, meg felvilágosult, de az ilyeneket nem értem.
2019. nov. 29. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Ezen én is gondolkoztam, alapból mindkettojuknek Rolex óra, 3 millio darabonként..
2019. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Meg azért gucci cipő, gucci hátizsák... Amúgy én is nagyon bírom őket
2019. nov. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Jó kérdés. Folyton csak annyit látni, hogy étteremben esznek, utaznak x havonta drága helyekre,Fannika Gucci cuccokat kap ajándékba. Meg grimaszolnak a videókon. Szponzor kocsi természetesen... Ja meg a fotózások amire a férje folyton kisérgeti. Egyébként tuti van valami vállalkozásuk. Nekem mondjuk nem szimpatikusak.
2019. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

"Fiatal vagyok, meg felvilágosult"


Annyira nem lehetsz felvilágosult, ha mások kirakatéletével foglalkozol.

Nincsen saját életed?

2019. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!