Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Weisz Fannira...

Szerintetek Weisz Fannira valóban rossz hatással van a férje, vagy csak az anyja dramatizálja túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Hónapok óta megy a balhé körülöttük, röpködnek a súlyosabbnál súlyosabb vádak, és egyelőre nem úgy néz ki hogy béke lenne... Ti melyik oldallal értetek egyet, Fanniékkal, vagy az anyjáékkal?

(Amennyiben nem tudod, hogy miről és kikről van szó, vagy nem érdekel a dolog, kérlek kattints csak simán tovább, és ne írj trollokodó válaszokat. Ez a sztárok, bulvár kategória, szóval ez a kérdés bőven elfér itt.)



2018. szept. 13. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
mindkét dolog benne van a pakliban.szerintem az anya ragaszkodása már-már beteges,rá is nyomja a bélyegét a lány kapcsolatára.valószínűnek tartom hogy ez miatt menekült Fanni egy olyan kapcsolatba amelyben elnézi hogy a pasi agresszív.a kedves anyuka aranytojást tojó tyúknak nézte a lányt,persze hogy szerencsétlen szabadulni próbált. láttunk már olyan szerelmet ami vaksággal párosul...anyukának hagynia kellett volna hogy a csaj élje a saját életét,hiszen a csaj siket nem nyomorék.semmi akadálya hogy teljes életet éljen.de hát a pénz...
2018. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Amikor először olvastam az anyja nyílt levelét, én is ezt gondoltam, hogy biztosan csak betegesen ragaszkodik Fannihoz, még mindig kislányként kezeli.

Viszont most már nem vagyok biztos benne, ugyanis már nem csak az anyja állítja, hogy ezzel a Péter gyerekkel nagy bajok vannak. Fanni már sem a nagyszüleivel, sem a testvérével nem beszél. Rádaásul múltkor nyilatkozott ez a barátnője, a másik siket lány is, akin látszott, hogy nem játssza meg magát, őszintén aggódik érte. Őt most beperelik, amiért azt merte nyilatkozni, hogy látta, amikor Fannit megütötte a férje. Plusz a napokban előkerült még egy szemtanú, aki szintén látta az esetet. Kizártnak tartom, hogy ők mind a pénz miatt állítják ezt.

Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy annak a tábornak van igaza, aki szerint bajok vannak náluk. Most már csak az a kérdés, hogy vajon Fannit tényleg ennyire elvakítja a rózsaszín köd, vagy csak fél a pasitól, azért nyilatkozza mindenhol, hogy ők mennyire boldogok.

2018. szept. 13. 23:09
 3/16 anonim ***** válasza:

Aki utánanéz a sajtóban a múltnak, nem egy jelét találja annak, hogy Péter full gáz. Íme egy cikk még 2016ból

[link]


Pont azt támasztja alá, hogy Péter kommunikál mindenkivel Fanni helyében és ő dönti el, milyen információ kerül a lány elé, ő dönt arról, hogy a lány kivel kommunikálhat.

2018. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Én láttam Péter kommentjeit más nevek alatt a neten kommentekben. Nagyon beteg az az ember és vérprimitív.


Nagyon érdekes vonása a történetnek, hogy az egyik szekta ügyeletes kommentelője teljes mértékben beállt Péterke mögé.


Mindenki olvassa el az alábbi cikket arról, hogy milyen a nárcisztikus pszichopata módszere az elidegenítést illetően - szóról-szóra megegyezik azzal, amit Petike művel

[link]


[link]

2018. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Péter nem szcientológiás?
2018. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, erről már én is hallottam, hogy Péter kommunikál Fanni nevében, nem csak az összes nyilvános közösségi oldalán, hanem a privát üzenetekben is. És itt árulkodó jel lehet, hogy a született siketek többsége nem tud olyan szinte írni és olvasni mint a hallók, márpedig "Fanni" posztjai mindig kiváló helyesírással kerülnek ki. Vajon mivel tudja ennyire sakkban tartani Fannit?

Illetve amin személy szerint én nagyon ledöbbentem, az az valamelyik beszélgetős műsorban elhangzott "porszívós ügy" volt. Péter nagy büszkén mesélte, hogy amikor Fanni otthon takarított, akkor ő mögötte állva kihúzta a porszívót a konnektorból, aztán ott röhögött rajta, amíg szerencsétlen lány észre nem vette, hogy valami nem stimmel. És mindezt olyan lazán, poénkodva adta elő, mintha valami hű de jó vicc lett volna, pedig szerintem ez inkább megalázó, egy siket ember "fogyatékosságát" így kigúnyolni. Valóban így viselkedik egy szerető férj?

Szerintem inkább ő az aki aranytojást tojó tyúknak tartja Fannit, hiszen a kutya sem ismerné őt, ha nem lennének együtt.

2018. szept. 14. 12:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát igen. Még egyszer sem hallottam, hogy pl Mosolyka férje szórakozott volna Mosolyka állapotán.


Az a fura, hogy ha az ember olvassa a cikkek alatt a kommenteket, akkor ott elő szoktak kerülni ismerősök. Legutóbb egy olyan nő írt, aki három évig dolgozott Péterrel és Fannival és azt írta, hogy full gáz a pasas.


Nekem az gyanús, hogy amióta a lány Péterrel van, azóta rendült meg a hírneve és nem a cikkek miatt, hanem pl olyanok miatt, hogy 50 000HUF-os közpénzes támogatás helyett 300 000 követeltek a Pécsi Önkormányzattól. Aztán a NAV ügy, a számlaügyek, meg eleve az, hogy félmilliót kérnek el egy mezei modelltanfolyamért. Félmilliót! A SOTE kér el ennyit egy orvos kiképzéséért. azért ne legyen már ugyanaz az ár egy vonagló, pózőr és egy életmentő szakma esetén.


Itt is meséltek arról, hogy ráadásul a tanfolyam eléggé gyenge volt és a végén nem igazán törődtek a végzettek menedzselésével.


Fannit szerintem azzal fogta meg Petike, hogy fullba tolják a luxust, amit régen nem engedhetett meg magának egyrészt, másrészt pedig csupa olyan ember van körülötte aki azt skandálja kórusban, hogy milyen jó neki, milyen szerencsés, milyen jól döntött.


Ezért is gyanús, hogy a szcientológiai érintettség igaz lehet.

2018. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, Péteren látszik egyébként, hogy az a tipikus, újgazdag családban felnőtt, kihaénnem, beképzelt, öntelt pasas. És most Fannikának köszönhetően még híres is lett.

Egyébként érdekes, hogy milyen vehemenciával cáfolnak és tagadnak minden vádat, ami Ágnes felől érkezik.... Ha valóban csak a nő akarná megfúrni a felhőtlen boldogságukat, akkor szerintem szarnának bele, gondolva, hogy "mondjon, amit akar, nem foglalkozunk vele, mert mi tudjuk, hogy boldogok vagyunk és kész", nem reagálnának semmire. Így viszont, hogy mindenre visszavágnak, Ágnest gyalázzák, számlákat szedtek elő... szóval érzitek, hogy mennyire kényszeredetten akarják bizonyítani az igazukat, ez már eléggé gyanús. Ugyebár a mondás szerint is az kiabál, akinek a háza ég.

Szerintem egyébként maximum pár év, és Fanni rá fog jönni, hogy a családjának végig mindenben igaza volt.

2018. szept. 14. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát meg az is fura, hogy ha az anyucinak nem lenne igaza, akkor már az első kijelentése után be lehetett volna perelni becsületsértésért, de nem teszik meg. A barátnőt is csak addig akarták beperelni, amíg elő nem állt a szemtanú. Azóta csend van.


Azon a videón, ahol Fanni azt mondja, hogy fél az anyjától és amin üzen az anyjának érdemes megnézni Petike fejét. Lesunyt szemmel koncentrál és az elején szó szerint elsuttogja azt, amit Fanni mond. Tehát a lány be volt tanítva arra, amit mondania kellett.


Péternek a szeme se áll jól. Az összes képén vagy egy kegyetlen szempár vagy egy hideg, érzéketlen szem néz veled szembe. Ahogy az a pszichopatáknál lenni szokott. Meg az a halk ellágyított hang, ahogy beszélni próbál.


A lány nagyon lefogyott mellette. Épp néztem az esküvői képeit, egyáltalán nem egy ragyogó menyasszonyt, hanem egy zokogó, kisírtszemű elesett madárkát lehet látni.

Van egy képe, ahol egymás mellett állnak. Péter hozzá se ér, rá se néz, pedig Fanni keservesen sír mellette.


A bevonulós képükön se fogja Fanni kezét, hanem egy pezsgős poharat markol, a lány mellette botladozik a fűben a hosszú ruhájával.


Szóval igazi álompasi - vigye aki akarja.

2018. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezek a dolgok nekem is feltűntek.

Plusz akárhány régi videót, interjút megnézek Fanniról, ahol az anyjával, tesójával, vagy akár a nagyszüleivel szerepel, látszik rajtuk, hogy egy összetartó, boldog család voltak, ahol mindenki szerette egymást.

Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogyan sikerült Péternek kirángatnia ebből a közegből.

Egyébként aki végiggondolja, az egyszerűen nem hiszi el, hogy az anyja rosszat akarna neki. Jó, igen vannak szörnyeteg szülők, akik valóban megkeserítik a gyerekük életét, de Ágnes nem tűnik ilyennek. Plusz nem csak ő, hanem a komplett család, barátok, mindenki azt mondja, hogy Péter milyen rossz hatással van rá. Vajon mindenki hazudna? Mi célból sároznák be Pétert, ha nem szolgált volna rá? Nagyon kilóg a lóláb... Csak persze ez a sok birka kommentelőnek nem esik le, akik nyomatják a szívecskéket Fanniék képei alá, hogy így meg úgy édesek együtt.

Péter nekem sem szimpatikus, már a legelején is elég ellenszenvesnek találtam őt. Újra megnéztem az általad említett videót: jól megnézve tényleg látszik, hogy Péter mondja Fanninak, mit kell jelelnie.

2018. szept. 14. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!