Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetett ennek az oka? Mit...

Mi lehetett ennek az oka? Mit csinalhattam rosszul?

Figyelt kérdés

Buliban, kineztem egy csajt. Megfigyeltem,h szinte csak csajokkal tancol vagy egyedul, de kb.egy meltarto volt rajta meg egy p.csagatya. Es szinte twerkelt meg ilyenek... odamentem hozza montam neki, h milyen jo a mozgasa meg bokokat stb... mosolygot meg megkoszonte. Megkerdeztem, h akar e tancolni ,erre azt mondta h nem, mer a báttya nem orulne neki. Mondom ok.

Mentem masik csajhoz, az meg elkezdi h nincs fiuja ,de most nem is szeretne, de amugy jo pali vagyok..es elmegy XD... mondom mi a f..?



2019. nov. 30. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen is... lehet, hogy valaki a barátaival megy jól érezni magát és nem kan vadászatot tart. :D
2019. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1. Volt olyan csaj is akit leszolitotam es mondta h van baratja. Mondtam oke tiszteletbe tartom, es elmentem. De a kerdesbe nem errol irtam, mer ez egyértelmű :D
2019. nov. 30. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vàrtad meg melyik néz ki maganak.

Olyanhoz kell odamenni csak aki eleve mar felfigyelt ràd. Latszik rajta hogy vàr stb


Nem random barkihez

2019. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoval kaptal 3 kosarat ugy hogy közben meg lehet eszre sem vetted akit kene.
2019. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi a kédésed?

Nem ismerkedni/kavarni mentek a buliba, vagy nem veled akartak táncolni. Mit vagy ezen úgy fennakadva? Majd valakinek te is kellesz.

2019. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!