Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki lehetett az a lány?

Ki lehetett az a lány?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy lány,még 2018 tavaszán találkoztam vele először és utoljára (sajnos). Semmit nem tudok róla,mert nem a mi társaságunkhoz tartozott egyetlen valakit ismert aki azóta sajnos meghalt. Pesten találkoztam vele,egy vérbeli punk csaj volt/vagy még mindig az. Hosszú körülbelül mellig érő barna haja volt(most nem tudom olyan e),barna szeme,a 13.kerületben lakott/lakik,nagy és formás mellei voltak,alacsony volt talán 160 centi és édes mosolygödröcskéi voltak,senki nem tudta a nevét az egyetlen amit azóta is tudok/tudunk róla, hogy 2 liter kannásbort megivott egy húzóra,azóta is keressük őt a haverokkal ezért fordultam ide hátha valaki ismeri őt és tudja a nevét,szivesen beszélgetnék vele.

2019. aug. 17. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Kannas Rozi
2019. aug. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Ismerem igen. Jó pénzért megadom az infókat😄
2019. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
37%
Szerinted bárki aki esetleg ismeri is le fogja írni? Honnan tudni hogy mit akarsz vele?! Ha bármi történik miután valaki megadta az infóit bűnrészes lesz ha bántani akarod őt
2019. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!