Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért halt ki az összes...

Miért halt ki az összes létező fórum?

Figyelt kérdés
Kezdve a gyakorikérdésektől, az index és az SG fórumokon át, az online chat- ekig mindenhol erősen leredukálódott a felhasználók száma, és még a legnagyobb fórumok is totál inaktívak lettek. Konkrétan nincs egy olyan webes felület sem, ahol érdemben lehet eszmét cserélni dolgokról, mert max 2-3 hozzászólás érkezik, a maradék 2-3 aktív tagtól. :-D

2019. dec. 2. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A Gyakorikérdéseket azért unták meg mert sok lett a troll és normális kérdést sem lehet feltenni. Mindig a troll kérdésekre ugranak.
2019. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tendencia. Régebben levelezési listáknál volt ez megfigyelhető, az "instant messaging" világ miatt gondolom gyorsabb-jobb-praktikusabb volt az üzenetváltás. Lehet hogy a fórumozgatást is a közösségioldalak untatták meg az emberekkel és inkább átvándoroltak, ottani, tematikus csoportokba írogatni.
2019. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert az összes olyan oldalt, amin beszélgetni lehetett, anonim módon, vagy letiltották, vagy már mindenhol azonosítani akarnak. És ha igazán beszélgetni akarsz, akkor nem adod meg a paramétereidet, sehol. Semmit.


Ez a Facebook-nak és a mindenkiről mindent tudni akaró, minden adatot tároló, raktározó, felhasználó és ellened felhasználó "1984" kaliberű társadalmaknak a szemete és baja, nem a fórumozóké.

2019. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy szó: facebook.

Meg még egy: instagram. Na jó, van itt még egy: youtube. Meg úgy általában a web2.

Régebben a fórumok voltak az egyedül olyan felületek, ahol az átlagember teret adhatott a gondolatainak. Ezen kívül tudtál még chatelni, böngészni, letölteni, és ennyi. Manapság ész nélkül tolhatod a kontentet face-re, instára, youtube-ra, és számíthatsz rá, hogy lesz befogadó közönséged, mert a netezők egy jó része csak befogad, de nem gyárt tartalmat.

Tehát hiába vagyunk többen a neten, a tömeg egyik része eloszlik a platformok közt, mert manapság mindenhol mindenhez hozzá lehet szólni... a tömeg másik része pedig csak fogyaszt.

2019. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ciki. Én eddig face- en akárhány csoportba léptem be, az ordító sötétségen kívül sokat nem tapasztaltam
2019. dec. 2. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg itt rengeteg iskolás korú fiatal lett egy ideje, akik trollkodnak, éretlenek még sok témához, de azért itt vannak, korlátok nélkül.
2019. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit lehet, már többször végig tárgyaltak. Az emberek egy látszat világ hazugságait ismételgetik.
2019. dec. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted, hogy látszat világ? Szerintem a neten is sok értékes kommunikációt le lehet bonyolítani.
2019. dec. 3. 06:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, nekem nem sikerült. Úgy értem, hogy van az itteni értékrend, ami torz és nincs sok köze a valósághoz.
2019. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már nekem se sikerül, de akár 10 éve más volt
2019. dec. 4. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!