Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen hülye emberekkel mit...

Az ilyen hülye emberekkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Mit lehet kezdeni az olyan hülye emberekkel, akik csak azért utálnak pl. egy előadót, mert én szeretem? És állandóan mondogatják, hogy az én kedvenc előadóm ilyen-olyan szar, de amikor én mondom ugyanezt az ő kedvenc előadóikra, meg vannak sértődve. Az ilyen hülye barmoknak mit lehet mondani? Az ilyet nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni, talán egy-két pofon járna nekik?

2019. dec. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenen kár felkapni a vizet. Engedd el szeretettel :) mosolyogj rá és közöld vele, hogy még SZERENCSE, hogy nem egy az ízlésünk :)
2019. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes foglalkozni velük.
2019. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is hülye aki ilyenekkel foglalkozik, már bocs
2019. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez 8-9 évesen volt divat. :-) :-)

Mivel nem ignorálod, látják, bosszant a dolog, ezért csinálják... Te miért foglalkozol vele? Felveszed, személyes rértésnek veszed, persze hogy reagálnak rá

2019. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!