Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanácsot szeretnék kérni, mit...

Tanácsot szeretnék kérni, mit lehet kezdeni a munkahelyen megforduló kétszínű emberekkel?

Figyelt kérdés
Egy irodában dolgozom. Megbeszélünk valamit, beleegyeznek, azt mondják tetszik nekik az ötlet. Másnap egy kollégától hallom vissza,hogy az egyik ilyen kolléga szidja az egészet, amit megbeszéltünk más kollégáknak. De hiszen ott volt a megbeszélés, elmondhatta volna, ha baja van. Ez mire jó? És főképp, hogyan kel az ilyet kezelni? Felnőtt emberek vagyunk, nem értem ezt a kétszínű viselkedést.
2019. márc. 18. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az ő szegénységi bizonyítványa. Előbb utóbb kibukik az ilyen ember a munkahelyről, pláne ha a főnöknek is játssza az eszét.
2019. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én odállok és kérdőre vonom. Nem is vagyok túl népszerű, de nem tudok más lenni.
2019. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de már kb 10 éve itt van míg én csak kettő :(
2019. márc. 18. 19:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam a kérdőre vonáson, csak azzal bemártanám a kollégámat akitől megtudtam ezt.
2019. márc. 18. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a közelben voltál, és meghallottad te is.
2019. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne mióta van ott. Én is 10 éve vagyok a helyemen de bármikor, bárkit elküldök ha úgy érzem, hogy jogos. Lehet ott 50 éve is felőlem. Az viszont más eset, ha nem akarsz mással kitolni. De ő miért nem mondta neki????? Így csak áramlik a kaki mindenki között.
2019. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen elég nagy cég, szóval nem egy csapat vagyunk. Ezért fordulhat még inkább elő, hogy két részleg kibeszél egy harmadikat. Talán nem kéne foglalkoznom vele, mert a végén úgyis pórul jár aki így intézi a dolgait, de eléggé bántja az önérzetemet, hogy így bánik velem egy kolléga
2019. márc. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!