Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők ti mit tennétek ha...

Lányok/nők ti mit tennétek ha zaklatnának az utcán?

Figyelt kérdés
Te mit tennél, ha este egy maszkos ember rádtámadna az utcán a sötétben? Érdemes szembeszállni vele esetleg levenni róla a maszkot? Mit tennél ebben a helyzetben? Kort is légyszi.

2019. dec. 8. 12:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

csak félek hogy a rúgás nem okozna neki olyan nagy fájdalmat hogy harcképtelen legyen.

Akkor feljelenteni sem érdemes ha nem láttam ki volt?

2019. dec. 8. 15:37
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Futas, segitsegert kialltas, esetleg ha van gazspre akkor az, egyeb esetben a kerdes nagyjabol hasonlo ahoz hogy mit tennel ha elut egy auto... Persze vedekzehetsz talan sikerul is de nem sok esely van ra.
2019. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen sajnos az a baj hogy ha sikertelenul probalok vedekezni akkor csak felduhitenem
2019. dec. 8. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
szaladnék, de tekintve, hogy ilyeneket nem tudok előre megjósolni, kérném minden indulás előtt Istent, hogy óvjon meg engem...
2019. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
és kimarad, paprika spray végső soron, aztán futás..
2019. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2020. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A t*kön rúgás nem annyira hatásos, hiszen a férfiakon általában vastag farmer nadrág van, ami felfogja a rúgás erejét. Valahogy nagyon el van ez a tévhit terjedve, de gondoljatok csak bele, amit írtam. Egy általános nő rúgása sem lenne elegendő. Ráadásul a támadó erre a jelenetre jól fel lehet készülve és rúgáskor csak elkapja a lábad, kicsit megemeli, Te pedig hanyatt vágódsz és fekve máris a prédája vagy...

Nem tanultam harci kiképzést, de amit hallottam: ha vastag kabát van rajta, kevésbé hatásos, de ha nincs, akkor teljes erővel (ismétlem: TELJES ERŐVEL) ököllel behúzol neki egyet-kettőt a gyomrára, gyomorszájra. Ekkor a fájdalomtól előre (feléd) görnyed és a gyomrát fogja, nem tud védekezni, szabad az arca. Na, ekkor ugyancsak teljes erővel ököllel üss az orrára oldalról, hogy feljajduljon. Tehát törd el az orrát. Ha tudsz, akkor a tenyered élével vagy ököllel üss jókorát a gégéjére, hogy beszakadjon neki. (Nem merem leírni, hogy mehet a szeme is). Ezek után már teljesen harcképtelen, Te pedig kiálts segítségért és fuss el. Harc közben is ordíts rá teli torokból, hadd hallják mások is és a segítségedre sietnek.

2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aztán ha leveszed róla a maszkot, azzal mi a fenét érsz el?
2020. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező már írta, hogy a maszk lerántásával felismerné. Csak az a bökkenő, hogy aligha ismeri a támadót. Legfeljebb személyleírást tudna adni róla (bajszos, szőke...), de ezzel sem menne sokra.

A kérdező által írt esetekben csak a nagyon határozott és durva felelet (cselekedet) a hasznos. Jó, jó, tudom: a védekezésnek arányosnak kell lenni a támadással. Hülyeségnek tartom, mert az döntetlen! A védekezésnek fölötte kell lenni a támadásnak, aztán döntse el az, aki ott sem volt, hogy milyen volt a támadás, amire én úgy válaszoltam, ahogyan válaszoltam.

Erre hallottam egy jó megjegyzést: "A tolvajt előbb lelövöm, aztán lövök egyet a levegőbe". Ti. az első lövés "lett volna a figyelmeztető, de ő nem nem tágított, sőt rám támadt, ezért lelőttem".

2020. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbálnék minél gyorsabban elfutni. Verekedni nem mernék vele, a maszkot pedig nem lenne időm lehúzni róla.
2021. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!