Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csajok, ti mit tennétek, ha...

Csajok, ti mit tennétek, ha megtámadnának az utcán titeket?

Figyelt kérdés
Te mit tennél, ha éjszaka, egyedül sétálsz és megtámadna valaki? Volt már rá példa?

2019. aug. 17. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok nő, de egy támadás esetén hasonló a követendő cselekmény is. Látszólag össze kell törni és semmiféle ellenállást nem szabad tanúsítani, majd amikor a támadó már nyeregben érzi magát, teljes erővel le kell csapni a tökeire annyiszor, amennyiszer csak tudsz, majd futás.
2019. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én igyekszem nem járni éjszaka, vagy valakivel menni, de ha ez megoldhatatlan és kénytelen vagyok rossz környéken menni, általában mindig van nálam paprikaspray meg a kezembe az ujjaimhoz téve a kulcs mert az úgy nagyobbat üt. Eddig nem kellett használnom egyiket sem.. De jobb félni mint megijedni
2019. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Ez a tökönrugásra élvezkedő kérdező..szerintem azt akarja kideríteni hogy ha megtámadna valakit az utcán az vajon tökönrúgná e végre.
2019. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
eloszor is orditoznek hogy hallja meg az egesz kornyek majd orrobvagnam esetleg legcsövön vagy a szemét probalnam kinyomni vagy tökönrugni es elszaladni!
2019. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Ezért eszem sokszor csülkös, káposztás bableveskét...
2019. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Azt mondanám, hogy "szevasz Csaba, rég láttalak"
2019. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

"Aha és hogyan teszed ezt amikor mondjuk kloroformos kendövel hátulrul hirtelen elkábit?"


Ugyanazt amit akkor, ha tarkón lőnek a ház mögül: összeesek. Tényleg ennyi retardált van itt?

2019. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
azt hittem ezt az uzenetet csak en kaptam :D
2019. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Tanultam harcművészeti sportokat, a vékony golyóstoll mindig zsebemben van, szeretek rajzolni, alkotóként mindig kell az új ötletekről vázlat.


Viszont pl a zebra toll könnyű, vékony, egyenes, erős és ölni is lehet vele, főleg ha jól találod el az illetőt.


2x kötött ki támadóban önvédelemből.


Szeretek este ébren lenni, nem hogy levegőzni, de leginkább biciklizni.


Ártatlan szolid lánynak néznek, pedig közeledek 30-hoz, +15kg-mal több a súlyom, mint aminek saccolnak, nagyon nem mindegy, hogy zsír VS izomzat alkotja azt a "pluszt".


S nem kell, hogy este legyen ... Támadó, zaklató, perverz ... Mindig mindenhol van.

2020. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2020. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!