Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek beszédesebb,...

Yaurin kérdése:

Hogyan legyek beszédesebb, kommunikatívabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nagyon zárkózott vagyok. Nem tudok jól kijönni az emberekkel. Ennek az alapja, hogy nem vagyok magabiztos, túlságosan sokat adok mások véleményére. Mikor valakivel beszélni akarok, mindig beüt az a kínos csend. Nem tudok témát felhozni, egyszerűen túlgondolom az egészet. Nem akarok semmi hülyeséget mondani amit később cikinek érzek. Iskolában is akár egy házi feladat felolvasásnál is nagyon félek, hogy mi lesz ha rossz és akkor kinevetnek meg gúnyolódnak stb. Feleleteknél pedig szabályosan elkezdek remegni. Változni akarok. Tisztában vagyok a problémáimmal viszont nem tudom, hogyan változzak. Sokan mondják, hogy ha beszélek ne gondoljam túl, de egyszerűen nem megy. A válaszokat előre is köszönöm!

2019. dec. 10. 05:30
 1/1 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam de mar nem vagyok ilyen. A személyiséged még nincs kialakulva, nem tudod mi a jo neked stb stb. Ha kialakul az ilyen problemak elmúlnak
2019. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!