Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek beszédesebb?

Hogy legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

Ismerősökkel nem nagyon tudok beszélgetni. Nem vagyok ostoba,csak nagyon minimális a kommunikáció.

Nagyjából erről van szó:

- Szia!

- Szia! Mi újság?

- Semmi. Veled?

- Velem sincs


Ismeretlenek felé meg nem tudok nyitni. Nem tudom, hogy ismerkedjek a buszmegállóban (máshol nincs lehetőségem), a buszok közhelyek nem jönnek be. A kezdeményezés hiánya nemfüggő. Egyik nemmel sem tudok beszélgetést kezdeményezni.

Előre is köszi


29 éves férfi


2016. márc. 29. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményed csak van? Vagy az emberek nem érdekelnek? Sztm ez van, nem vagy kíváncsi rájuk, ezért nem is nyitsz feléjük... Mondanám, hogy kinövöd, de 29 éves korban nem igen fog változni..
2016. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán van véleményem, max egy-két dologról.
2016. márc. 29. 15:30
 3/4 anonim válasza:

Igazából én is ilyen vagyok, abszolút.

Engem nem lehet rávenni, hogy megszólaljak, úgy igazából.

Nem vagy ezzel egyedül. :)

Én se tudok vele mit csinálni...ez van sajnos.

2016. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez már elmult, sokáig nem érdekelt senki semmi és véleményt se formáltam, nem beszéltem. Aztán környezetváltozás, kőkeményen ugatok megmondom a véleményem, nem számit ha megalázok ezzel valakit. Nem vagyok rá büszke. Csak Zért írom, vigyázz átcsaphat egyik végletböl a másikba!
2016. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!