Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell idegen társaságba...

Hogyan kell idegen társaságba beilleszkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

A barátom legjobb barátja elhívott minket a születésnapjàra, de nagyon félek hogy kellemetlen lesz számomra, hogy egy összeszokott társaságban leszek. Nem tudom hogyan kell barátkozni, ismeretlenekkel beszélni, nagyon visszahúzódó vagyok, és mindig azért vagyok csendben mert nem merek szólni semmit a beszélgetésekbe. :( Nagyon szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogyan kellene, ezért reménykedem hogy hátha tud itt valaki valami jó tanácsot mondani ehhez a helyzethez.

Előre is köszönöm ha valaki válaszol!

18/L



2019. dec. 11. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgetést kezdeni aligha fogsz, de ha már megtörtént a bemutatkozás, megkérdezheted, hogy az a másik mivel foglakkozik, hol dolgozik, szereti-e a munkáját, mivel akar foglalkozni, ha befejezte a tanulmányait., hol lakik, mikor végez, hasonlítsd össze a válaszukat a magad helyzetével, mondd el, mindezt magadról. Utána megindul mindenkinek a nyelve, mert már több mindent tudtok egymásról.
2019. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!